MAGNA1 50-180 F / 99221338
MAGNA1 50-180 F / 99221338
Přehled produktů
Grundfos MAGNA1 50-180 F je jednoduché a spolehlivé oběhové čerpadlo určené pro základní výkonové potřeby v aplikacích vyžadujících řízení a monitorování systému. Vysoká energetická účinnost zajišťuje soulad s předpisy EuP 2015 a významné úspory energie. Díky intuitivnímu a uživatelsky přívětivému rozhraní a bezúdržbovému provedení je čerpadlo MAGNA1 ideální pro základní pracovní úkoly.
Čerpadlo umožňuje snadné nastavení, základní ovládání a monitorování. Díky konstrukci s plechovým rotorem je bezúdržbové. Možnost monitorování prostřednictvím výstupu poruchového relé a dálkové ovládání spuštění a zastavení pomocí digitálního vstupu zaručují pohodlnou obsluhu. Komunikace s aplikací Grundfos GO Remote zajišťuje bezdrátové ovládání. Čerpadlo je vhodné jako hlavní čerpadlo v aplikacích vytápění i chlazení, včetně:
- směšovacích okruzích
- topných ploch
- vzduchotechnických jednotek
- systémy tepelných čerpadel země-voda
- malé chladicí aplikace
Funkce a vlastnosti
Jednofázové čerpadlo s integrovaným ovládacím a provozním panelem v ovládací skříňce.
Konstrukce tělesa čerpadla z litiny nebo nerezové oceli. Nádoba rotoru z kompozitu vyztuženého uhlíkovými vlákny, ložisková deska a povrch rotoru z nerezové oceli a těleso statoru z hliníku. Elektronika je chlazena vzduchem.
Obsahuje 4pólový synchronní motor s permanentními magnety, který dosahuje vyšší účinnosti než tradiční asynchronní motory. Rychlost otáčení je řízena integrovaným frekvenčním měničem.
Technické parametry
| Název výrobku | MAGNA1 50-180 F |
|---|---|
| Objednací číslo | 99221338 |
| Číslo EAN | 5712608943119 |
| Cena | EUR 3814 |
| Max. Výtlačná výška | 180 dm |
| Třída TF | 110 |
| Schválení | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 40 °C |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Typ připojení | DIN |
| Velikost připojení | DN 50 |
| PN pro připojení potrubí | PN 6/10 |
| Připojení k potrubní přípojce | 280 mm |
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teplot kapaliny | -10 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983,2 kg/m³ |
| P1 max. | 769 W |
| P1 min. | 22.13 W |
| Frekvence (f) | 50/60 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Minimální spotřeba proudu | 0.24 A |
| I MAX | 3.4 A |
| Rychlost (n) | 4873 otáček za minutu |
| Pokrytí IP | X4D |
| Izolace | F |
| Energie (EEI) | 0.20 |
| Čistá hmotnost | 18,8 kg |
| Hrubá hmotnost | 20,7 kg |
| Přepravní množství | 0.046 m³ |
| Země původu | Německo (DE) |
| Číslo sazebního zařazení | 84137030 |
| Environmentální schválení | CN ROHS, WEEE |
Materiály
Těleso čerpadla: šedá litina (EN 1561 EN-GJL-250, ASTM A48-250B)
Oběžné kolo: kompozit
| Q max maximálny prietok | 36 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 18 m |
| P max Maximálny príkon | 769 W |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud motoru | 3.4 A |
