MAGNA1 65-120 F / 99221374
MAGNA1 65-120 F / 99221374
Přehled výrobků
Oběhové čerpadlo Grundfos MAGNA1 je jednoduchou volbou pro spolehlivý výkon. Díky své vysoké energetické účinnosti splňuje normy EuP 2015, což zajišťuje výrazné úspory energie. Intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní spolu s bezúdržbovou konstrukcí činí z oběhového čerpadla MAGNA1 ideální oběhové čerpadlo pro základní výkonové potřeby v aplikacích, kde je vyžadováno základní řízení a monitorování systému.
Díky této řadě oběhových čerpadel je celý proces od nastavení až po základní ovládání a monitorování velmi jednoduchý. Čerpadlo je bezúdržbové díky své konstrukci s kanálovým rotorem. MAGNA1 umožňuje monitorování prostřednictvím výstupu poruchového relé. Digitální vstup pro spuštění a zastavení umožňuje dálkové ovládání čerpadla. Čerpadlo komunikuje bezdrátově prostřednictvím aplikace Grundfos GO Remote.
MAGNA1 může fungovat jako hlavní čerpadlo v aplikacích vytápění i chlazení, včetně:
- Směšovacích okruzích
- Topné plochy
- Klimatizační plochy
- Systémy tepelných čerpadel využívající geotermální energii
- Malé chladničky a chladicí aplikace
Jednofázové čerpadlo má ovládací panel integrovaný v ovládací skříňce. Těleso čerpadla je k dispozici z litiny nebo nerezové oceli. Kompozitní kanál rotoru je vyztužený uhlíkovými vlákny, ložisková deska a pouzdro rotoru jsou z nerezové oceli a pouzdro statoru je hliníkové. Výkonová elektronika je chlazena vzduchem.
Čerpadlo obsahuje 4pólový synchronní motor s permanentními magnety (PM motor), který se vyznačuje vyšší účinností než běžný asynchronní klecový motor. Otáčky čerpadla jsou řízeny vestavěným frekvenčním měničem.
Technické parametry
| Název výrobku | MAGNA1 65-120 F |
|---|---|
| Objednací číslo | 99221374 |
| Číslo EAN | 5712608943461 |
| Cena | 3436 EUR |
| Max. Výška posunutí | 120 dm |
| Třída TF | 110 |
| Schválení | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
Instalace
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 40 °C |
|---|---|
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Typ připojení | DIN |
| Velikost připojení | DN 65 |
| PN pro připojení potrubí | PN 6/10 |
| Připojení k potrubní přípojce | 340 mm |
Kapalina
| Čerpaná kapalina | Voda |
|---|---|
| Rozsah teplot kapaliny | -10 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983,2 kg/m³ |
Elektrické údaje
| P1 max. | 774 W |
|---|---|
| P1 min. | 24.38 W |
| Frekvence (f) | 50/60 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Minimální spotřeba proudu | 0.26 A |
| Maximální proud (I MAX) | 3.42 A |
| Rychlost (n) | 3902 otáček za minutu |
| Krytí IP | X4D |
| Izolace | F |
Materiály
| Těleso čerpadla | Šedá litina (EN 1561 EN-GJL-250, ASTM A48-250B) |
|---|---|
| Oběžné kolo | Kompozitní |
Další informace
- Index energetické účinnosti (EEI): 0,18
- Čistá hmotnost: 21,4 kg
- Hrubá hmotnost: 24,2 kg
- Přepravní množství: 0,057 m³
- Země původu: Země původu: Německo (DE)
- Ekologická schválení: CN ROHS, WEEE
- Číslo sazebního zařazení: 84137030
| Q max maximálny prietok | 46 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 12 m |
| P max Maximálny príkon | 774 W |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud motoru | 3.42 A |
