MAGNA1 65-60 F / 99221371
35 m3/hod
6 m
365 W
MAGNA1 65-60 F / 99221371
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396738017
Skladom
40 980 Kč (s DPH)
Skladom
EAN:
5700396738017
Popis
Parametre
MAGNA1 65-60 F / 99221371
Přehled produktů
Grundfos MAGNA1 65-60 F je jednoduché a účinné oběhové čerpadlo navržené pro spolehlivé plnění úkolů s vysokou energetickou účinností. Výrobek splňuje normy EuP 2015, což zajišťuje významné úspory energie. Díky intuitivnímu, uživatelsky přívětivému rozhraní a bezúdržbovému provedení je MAGNA1 ideální volbou pro základní provozní potřeby, kde je vyžadováno jednoduché řízení a monitorování systému.
Čerpadlo je bezúdržbové díky hermeticky uzavřené konstrukci rotoru. Umožňuje monitorování prostřednictvím reléového výstupu signalizace poruchy a dálkové ovládání spuštění a zastavení prostřednictvím digitálního vstupu. MAGNA1 komunikuje bezdrátově s aplikací Grundfos GO Remote a může sloužit jako hlavní čerpadlo v aplikacích vytápění i chlazení.
Funkce a vlastnosti
- Vysoká energetická účinnost a soulad s předpisy EuP 2015
- Integrovaný ovládací panel a regulátor v řídicí části
- Bezúdržbové hermeticky utěsněné provedení rotoru
- Možnost monitorování poruch prostřednictvím reléového výstupu
- Dálkové ovládání spuštění a zastavení přes digitální vstup
- Bezdrátová komunikace s aplikací Grundfos GO Remote
- Použití v systémech vytápění a chlazení včetně směšovacích okruhů, topných ploch, klimatizačních ploch, systémů tepelných čerpadel a malých chladicích aplikací
- Čtyřpólový synchronní motor s permanentními magnety řízený integrovaným frekvenčním měničem
Technické parametry
| Název výrobku | MAGNA1 65-60 F |
|---|---|
| Obj. č. | 99221371 |
| Číslo EAN | 5712608943430 |
| Cena | 2789 EUR |
| Maximální výška tisku | 60 dm |
| Třída TF | 110 |
| Certifikace | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 40 °C |
| Maximální provozní tlak | 10 bar |
| Typ připojení | DIN |
| Velikost připojení | DN 65 |
| PN pro připojení potrubí | PN 6/10 |
| Délka připojení k přípojce | 340 mm |
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teplot kapaliny | -10 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 60 °C |
| Hustota kapaliny | 983,2 kg/m³ |
| P1 max. | 365 W |
| P1 min. | 23.15 W |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Minimální spotřeba proudu | 0.24 A |
| Maximální odběr proudu | 1.64 A |
| Rychlost otáčení | 2759 otáček za minutu |
| Krytí IP | X4D |
| Izolace | F |
| Třída energetické účinnosti (EEI) | 0.20 |
| Čistá hmotnost | 20,5 kg |
| Hrubá hmotnost | 23,3 kg |
| Přepravní objem | 0.057 m³ |
| Země původu | Německo (DE) |
| Environmentální schválení | CN ROHS, WEEE |
Použité materiály
- Těleso čerpadla: šedá litina EN 1561 EN-GJL-250, ASTM A48-250B
- Oběžné kolo: kompozitní materiály
- Rotor: kompozit z uhlíkových vláken, ložisková deska a kryt rotoru z nerezové oceli.
- Kryt statoru: hliník
- Výkonová elektronika: Vzduchem chlazená
| Q max maximálny prietok | 35 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 6 m |
| P max Maximálny príkon | 365 W |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud motoru | 1.64 A |
