MAGNA1 80-80 F / 99221407
MAGNA1 80-80 F / 99221407
Přehled produktů
MAGNA1 80-80 F je oběhové čerpadlo Grundfos, které nabízí jednoduché a energeticky účinné řešení pro běžné aplikace. V souladu s normami EuP 2015 přináší významné úspory elektrické energie. Jeho intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní a bezúdržbová konstrukce z něj činí ideální volbu pro základní požadavky na výkon a řízení a monitorování systému.
Čerpadlo je navrženo tak, aby jednoduché nastavení, základní ovládání a monitorování bylo přístupné každému. Díky utěsněné konstrukci rotoru je bezúdržbové. Umožňuje monitorování prostřednictvím výstupu poruchového relé a dálkové ovládání spuštění a zastavení. Komunikuje bezdrátově s aplikací Grundfos GO Remote na mobilních zařízeních. Lze jej použít jako hlavní čerpadlo v systémech vytápění i chlazení, včetně:
- směšovacích smyčkách
- topných plochách
- klimatizačních ploch
- systémy se zemním tepelným čerpadlem
- malých chladicích aplikací
MAGNA1 je jednofázové čerpadlo, u kterého je ovládací panel a řídicí systém integrován do ovládací skříňky. Těleso čerpadla je k dispozici v provedení z litiny nebo nerezové oceli. Rotor je vyroben z uhlíkových vláken, ložisková deska a kryt rotoru z nerezové oceli a těleso statoru z hliníku. Elektronika je chlazena vzduchem.
Čerpadlo obsahuje 4pólový synchronní motor s permanentními magnety, který je účinnější než běžné asynchronní motory. Otáčky čerpadla jsou řízeny integrovaným frekvenčním měničem.
Technické parametry
| Název výrobku | MAGNA1 80-80 F |
|---|---|
| Obj. č. | 99221407 |
| Číslo EAN | 5712608943799 |
| Max. Výška posunutí | 80 dm |
| Třída TF | 110 |
| Schválení | CE, VDE, EAC, MOROCCO, UKCA, TSE, RCM, UkrSEPRO |
| Model | C |
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 40 °C |
| Maximální provozní tlak | 6 bar |
| Typ připojení | DIN |
| Velikost připojení | DN 80 |
| PN pro připojení potrubí | PN 6 |
| Připojení k potrubní přípojce | 360 mm |
| Čerpaná kapalina | Voda |
| Rozsah teplot kapaliny | -10 .. 110 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 60 °C |
| Hustota | 983,2 kg/m³ |
| Max. Příkon (P1 max) | 715 W |
| Minimální příkon (P1 min.) | 26.32 W |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Minimální spotřeba proudu | 0.28 A |
| Maximální odběr proudu (I MAX) | 3.14 A |
| Rychlost (n) | 2895 otáček za minutu |
| Krytí IP | X4D |
| Izolace | F |
| Třída energetické účinnosti (EEI) | 0.20 |
| Čistá hmotnost | 28,7 kg |
| Hrubá hmotnost | 31,5 kg |
| Přepravní množství | 0.071 m³ |
| Ekologická schválení | CN ROHS, WEEE |
Materiály
- Těleso čerpadla
- Šedá litina (EN 1561 EN-GJL-250, ASTM A48-250B)
- Oběžné kolo
- Kompozitní materiál
| Q max maximálny prietok | 48 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 8 m |
| P max Maximálny príkon | 715 W |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 6 bar |
| Max. proud motoru | 3.14 A |
