Grundfos Sololift 2 C-3
2,8 l/s
8,5 m
640 W
Grundfos Sololift 2 C-3
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5710624187265
Skladom
12 480 Kč (s DPH)
Skladom
EAN:
5710624187265
Popis
Parametre
Grundfos Sololift2 C-3
Sololift2 C-3 pro aplikace s šedou odpadní vodou. Je vhodná k čerpání splaškových odpadních vod do 90 ° C z pračky, myčky nádobí, kuchyňského dřezu, koupelnové vany, sprchy nebo umyvadla.
Kompaktně přečerpávací stanice Sololift2 z firmy Grundfos se vyznačují rychlou a snadnou instalací, robustní konstrukcí a spolehlivým provozem. Jednoduchá výměna s servis.
Vlastnosti a výhody
- přichystané na instalaci
- rychlá, snadná a čista obsluha - jednotku nemusíte odmontovat
- snadný přístup k hladinovým spínačem
- bez zápachu díky větracímu ventilu s uhlíkovým filtrem
- odolné tlaku, přivařena nádrž, neprosakuje v případě zpětné vody
- velmi kompaktní konstrukce
- přívodní potrubí: 1x 32/36/40 (shora) / 2x 36/40/50 (boční)
- výtlačné potrubí (flexibilní): 22/25/28/32/36/40
křivka čerpadla
Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 2,8 l/s |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 8,5 m |
| P max Maximálny príkon | 640 W |
| Délka kabelu | 1,2 m |
| Váha | 7 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 75 °C |
| Objem nádoby | 5,7 l |
| Typ Typ prečerpávacej stanice | interiérové |
| EAN | 5710624187265 |


