Grundfos Sololift2 CWC-3 230V
2,5 l/s
8,5 m
0,62 kW
Grundfos Sololift2 CWC-3 230V
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5710624187258
Skladom
14 700 Kč (s DPH)
Skladom
EAN:
5710624187258
Popis
Parametre
Grundfos Sololift2 CWC-3
Sololift2 CWC-3 pro aplikace s WC. Je kompaktní automatická přečerpávací stanice s třemi přídavnými vstupními vtokovými přípojkami, konstruována speciálně pro závěsné toalety. Její konstrukce je kompaktní a štíhlá pro jednoduchou zástavbu do stěny.
Kompaktně přečerpávací stanice Sololift2 z firmy Grundfos se vyznačují rychlou a snadnou instalací, robustní konstrukcí a spolehlivým provozem. Jednoduchá výměna s servis.
Vlastnosti a výhody
- přichystané na instalaci
- snadný přístup k hladinovým spínačem
- bez zápachu díky větracímu ventilu s uhlíkovým filtrem
- odolné tlaku, přivařena nádrž, neprosakuje v případě zpětné vody
- velmi kompaktní konstrukce
- přívodní potrubí: 1x 32/36/40 (shora) / 2x 36/40/50 (bočně)
- výtlačné potrubí (flexibilní): 22/25/28/32/36/40
Doporučení pro montaž:
- Sololift2 CWC-3 musí být vždy umístěn tak, aby se dal v případě poruchy snadno demontovat (inspekční otvor musí být větší než vlastní zařízení)
křivka čerpadla
Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 2,5 l/s |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 8,5 m |
| P max Maximálny príkon | 0,62 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 50 °C |
| Objem nádoby | 9 l |
| Typ Typ prečerpávacej stanice | interiérové |
| EAN | 5710624187258 |


