Grundfos Sololift2 D-2
2 l/s
5,5 m
280 W
Grundfos Sololift2 D-2
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5710624187272
Skladom
10 700 Kč (-22%)
8 380 Kč (s DPH)
Skladom
EAN:
5710624187272
Popis
Parametre
Grundfos Sololift2 D-2
Sololift2 D-2 pro aplikace s šedou odpadní vodou. Je malá, kompaktní automatická čerpací stanice vhodná pro čerpání splaškových vod. Je možné ji instalovat pod sprchový kout, pod umyvadlo, nebo vedle nich.
Kompaktně přečerpávací stanice Sololift2 z firmy Grundfos se vyznačují rychlou a snadnou instalací, robustní konstrukcí a spolehlivým provozem. Jednoduchá výměna s servis.
Vlastnosti a výhody
- přichystané na instalaci
- rychlá, snadná a čista obsluha - jednotku nemusíte odmontovat
- snadný přístup k hladinovým spínačem
- bez zápachu díky větracímu ventilu s uhlíkovým filtrem
- odolné tlaku, přivařena nádrž, neprosakuje v případě zpětné vody
- velmi kompaktní konstrukce
- přívodní potrubí: 2x 36/40/50 (boční)
- výtlačné potrubí (flexibilní): 22/32
křivka čerpadla
Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 2 l/s |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 5,5 m |
| P max Maximálny príkon | 280 W |
| Délka kabelu | 1,2 m |
| Váha | 4,5 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 50 °C |
| Objem nádoby | 2 l |
| Typ Typ prečerpávacej stanice | interiérové |
| EAN | 5710624187272 |


