Grundfos Sololift2 WC-1
2,5 l/s
8,5 m
620 W
Grundfos Sololift2 WC-1
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5710624187234
Skladom
9 170 Kč (s DPH)
Skladom
EAN:
5710624187234
Popis
Parametre
Grundfos Sololift2 WC-1
Sololift2 WC-1 pro aplikace s WC. Je kompaktní čerpací stanice s přídavným vstupním připojením, vhodným k čerpání domovní odpadní vody z umyvadla a toalety.
Kompaktně přečerpávací stanice Sololift2 z firmy Grundfos se vyznačují rychlou a snadnou instalací, robustní konstrukcí a spolehlivým provozem. Jednoduchá výměna s servis.
Vlastnosti a výhody
- přichystané na instalaci
- rychlá, snadná a čista obsluha - jednotku nemusíte odmontovat
- snadný přístup k hladinovým spínačem
- bez zápachu díky větracímu ventilu s uhlíkovým filtrem
- odolné tlaku, přivařena nádrž, neprosakuje v případě zpětné vody
- velmi kompaktní konstrukce
- přívodní potrubí: 1x 32/36/40
- výtlačné potrubí (flexibilní): 22/25/28/32/36/40
křivka čerpadla
Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 2,5 l/s |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 8,5 m |
| P max Maximálny príkon | 620 W |
| Délka kabelu | 1,2 m |
| Hmotnost | 5,4 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 50 °C |
| Objem nádoby | 9 l |
| Typ Typ prečerpávacej stanice | interiérové |
| EAN | 5710624187234 |


