Grundfos SP5A-12 / 05001K12
110 l/min
76 m
1,1 kW
Grundfos SP5A-12 / 05001K12
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5708601051487
Dostupné
26 450 Kč (s DPH)
Dostupné
EAN:
5708601051487
Popis
Parametre
Hlubinné čerpadlo Grundfos SP 5A-12 / 05001K12
Grundfos SP 5A-12 je vícestupňové ponorné čerpadlo pro čerpání čisté vody. Pro vertikální nebo horizontální instalaci, např. do studní.
Všechny ocelové díly jsou vyrobeny z korozivzdorné nerezové oceli 1.4301 (AISI 304). Se schválením pro pitnou vodu. Čerpadlo je vybaveno motorem MS402 o výkonu 1,1 kW s deflektorem písku, lamelovým těsněním, vodou mazanými ložiskovými čepy a membránou s kompenzací objemu.
Robustní ponorný motor s optimalizovanou účinností a plechovkou. Vhodný pro teplotu média do 40 °C. Motor bez teplotního čidla.
Oblasti použití
- Studniční voda
- Hluboké studny
- Tepelná čerpadla
- průmysl
Typ zapínání motoru: Přímé (DOL)
Čerpaná kapalina
- Čerpané médium: Voda
- Teplotní rozsah média: 0 - 40 °C
- Teplota média během provozu: 20°C
- Hustota: 998,2 kg/m2
Technické údaje
- Základní otáčky čerpadla: 2900 1/min
- Jmenovitý průtok: 5 m3/h
- Jmenovitý výtlak: 49 m
- Těsnění hřídele motoru: Lipové těsnění
- Schválení: POTVRZENÍ: CE, EAC, UKCA, SEPRO, MAROKO
- Schválení pro pitnou vodu: ACS, DM174
- Třída přijatelnosti ISO: ISO9906:2012 3B
- Konstrukce motoru: T40
- Zpětný ventil: Y
- Konec hřídele: Drážkovaná matice
Konstrukční materiály
- Čerpadlo: nerezová ocel EN 1.4301 / AISI304
- Oběžné kolo: nerezová ocel EN 1.4301 / AISI304
- Motor: Nerezová ocel DIN č. 1.4301 / AISI 304
Instalační tlak
- Maximální tlak okolí: 15 bar
- Max. Maximální provozní tlak: 15 bar
- Maximální výstupní tlak: 7,8 bar
- Typ připojení: Rp
- Velikost připojení: 1 1/2 palce
- Průměr motoru: 4 palce
- Minimální průměr studny: 105 mm
Elektrické údaje
- Typ motoru: MS402
- Příruba motoru: Grundfos
- Jmenovitý výkon motoru (P2): 1,1 kW
- Potřebný výkon (P2) čerpadla: 1,1 kW
- Síťová frekvence: 50 Hz
- Jmenovité napětí: 3 x 380-400-415 V
- Jmenovitý proud: 3,25 - 3,40 - 3,65 A
- Spouštěcí proud: 480-480-470 %.
- Účiník cos phi: 0,76-0,72-0,65
- Jmenovité otáčky: 2850 - 2860 - 2870 1/min
- Typ zapnutí: přímé
- Třída ochrany: IP68
- Teplotní třída: B
- Vestavěné teplotní čidlo: N
- Délka kabelu: 1,7 m
- Typ kabelu: FLAT
- Číslo výrobku motoru: 79192005
- Vinutí motoru: Smaltované
Další informace
- Minimální index účinnosti MEI: 0,50
- Hrubá hmotnost: 15,6 kg
- Země původu: Dánsko
Výkonnostní křivka
Výkonová křivka motoru
Čerpadlo
| Q max maximálny prietok | 110 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 76 m |
| P max Maximálny príkon | 1,1 kW |
| DN výtlak - průměr | 6/4 '' |
| Délka kabelu | 1,7 m |
| Hmotnost | 16 kg |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Max. provozní tlak | 15 bar |
| EAN | 5708601051487 |
| IP | 68 |
| Max. proud motoru | 3,4 A |
| Objednávacie číslo | 05001K12 |
| Menovitý prietok | 5 m3/h |
| Menovitý výtlak | 49 m |



