Grundfos UNILIFT AP 35B.50.06.A1V
Grundfos UNILIFT AP 35B.50.06.A1V
Přehled
UNILIFT AP 35B.50.06.A1V je vertikální jednostupňové ponorné čerpadlo na odpadní vodu z nerezové oceli s integrovaným 1fázovým ponorným motorem. Toto čerpadlo má kruhový stojan a praktickou rukojeť pro snadnou manipulaci. Dodává se s 10 m dlouhým přívodním elektrickým kabelem a plovákovým spínačem umožňujícím automatické spuštění a zastavení.
Oběžné kolo VORTEX je navrženo pro účinné čerpání podzemní a odpadní vody. Čerpadlo je vybaveno dvojitým těsněním a speciální netoxickou olejovou náplní v komoře, která zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.
Motor má izolaci třídy F a tepelnou nadproudovou ochranu. Kuličková ložiska s trvalou mazací vložkou zaručují dlouhou provozní životnost. Čerpadlo je vhodné pro volnou instalaci nebo instalaci ve vhodné poloze pro použití automatické spojky.
Funkce a vlastnosti
- Vertikální jednostupňové ponorné čerpadlo z nerezové oceli
- Integrovaný 1fázový ponorný motor s tepelnou ochranou
- Oběžné kolo VORTEX pro čerpání podzemní a odpadní vody
- Dodáváno s 10 m přívodním kabelem a plovákovým spínačem pro automatické spuštění/zastavení.
- Dvojité těsnění a komora s netoxickou olejovou náplní
- Kuličková ložiska s trvalou mazací vložkou pro dlouhou životnost
- Lze instalovat volně nebo s automatickou spojkou
- Kruhový stojan a rukojeť pro snadnou manipulaci
Technické parametry
| Kapalina | |
|---|---|
| Teplotní rozsah kapaliny | 0 .. 40 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| Technické údaje | |
| Maximální průtok | 5 l/s |
| Typ oběžného kola | VORTEX |
| Maximální velikost částic | 35 mm |
| Schválení | CE, RCM, VDE, LGABG, EAC, TUVRHWID, MORO, UKCA, SEPRO |
| Materiály | |
| Těleso čerpadla | Nerezová ocel (EN 1.4301 / AISI 304) |
| Oběžné kolo | Nerezová ocel (EN 1.4301 / AISI 304) |
| Instalace | |
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 40 °C |
| Typ připojení | Rp |
| Velikost připojení | 2 palce |
| Maximální hloubka instalace | 7 m |
| Automatická spojka | Ano |
| Místo instalace | Vnitřní/venkovní |
| Elektrické údaje | |
| Příkon P1 | 1 kW |
| Typ motoru | 1-fázový PSC |
| P2 | 0,66 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Jmenovitý proud | 4.6 A |
| Cos phi - účiník | 0.98 |
| Jmenovité otáčky | 2810 otáček za minutu |
| Velikost kondenzátoru - provoz | 16 µF/400 V |
| Pokrytí | IP68 |
| Izolace | Třída F |
| Délka napájecího kabelu | 10 m |
| Ukončení kabelu | SCHUKO |
| Další údaje | |
| Čistá hmotnost | 10,5 kg |
| Hrubá hmotnost | 11 kg |
| Q max maximálny prietok | 300 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 11 m |
| P max Maximálny príkon | 1 kW |
| Délka kabelu | 10 m |
| Průchodnost částic | 35 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Průměr čerpadla | 210 mm |
| Výtlak | 2 |
| EAN | 5700394943680 |
| Max. proud motoru | 4,6 A |
