Grundfos UNILIFT AP12.40.04.A1 230 V ponorný s plovákem
17 m3/hod
11 m
1,5 kW
Grundfos UNILIFT AP12.40.04.A1 230 V ponorný s plovákem
Výrobce:
Grundfos
Na objednávku
14 700 Kč (s DPH)
Na objednávku
Popis
Parametre
Grundfos UNILIFT AP12.40.04.A1 230 V ponorný s plovákem
Přehled výrobků
Vertikální jednostupňové ponorné čerpadlo v nerezovém provedení se svislým výtlačným hrdlem a integrovaným 1fázovým plně uzavřeným motorem s izolací třídy F a tepelnou nadproudovou ochranou. Čerpadlo je vybaveno sacím košem a hladinovým spínačem pro automatické spuštění/zastavení a je ideální pro odvodňování podzemní, dešťové a jiné vody.
Funkce a vlastnosti
- Oběžné kolo SEMI OPEN umožňuje průtok větších částic až do velikosti 12 mm.
- Dvojité těsnění a komora s netoxickou speciální olejovou náplní zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost.
- Chladicí plášť zajišťuje stálé chlazení motoru čerpanou kapalinou.
- Kuličková ložiska s trvalým tukovým těsněním pro dlouhodobý bezúdržbový provoz.
- Dodává se připravené k použití s rukojetí a 10metrovým elektrickým kabelem s konektorem schuko a speciálním těsněním proti vlhkosti ze skelných vláken.
- Automatický provoz řízený hladinovým spínačem (plovákem).
Technické parametry
| Kapalina | |
|---|---|
| Rozsah teplot kapaliny | 0 .. 55 °C |
| Zvolená teplota kapaliny | 20 °C |
| Hustota | 998,2 kg/m³ |
| Maximální průtok | 3,89 l/s |
| Typ oběžného kola | SEMI OPEN |
| Max. velikost částic | 12 mm |
| Schválení | CE, RCM, VDE, LGABG, EAC, TUVRHWID, MORO, UKCA, SEPRO |
| Těleso čerpadla | Nerezová ocel EN 1.4301 (AISI 304) |
| Oběžné kolo | Nerezová ocel EN 1.4301 (AISI 304) |
| Připojení kabelu | Mosaz CW602N (C35330) |
| Rozsah okolní teploty | 0 .. 55 °C |
| Typ připojení | Rp |
| Velikost připojení | 1 1/2 palce |
| Maximální hloubka instalace | 7 m |
| Místo instalace | Vnitřní/venkovní |
| Příkon P1 | 0,7 kW |
| Typ motoru 1-fázový | PSC |
| P2 | 0,4 kW |
| Frekvence | 50 Hz |
| Jmenovité napětí | 1 x 230 V |
| Jmenovitý proud | 3 A |
| Cos phi - účiník | 0.99 |
| Jmenovité otáčky | 2770 otáček za minutu |
| Velikost kondenzátoru - provoz | 12 µF/400 V |
| Krytí IP | IP68 |
| Izolace | F |
| Délka napájecího kabelu | 10 m |
| Ukončení kabelu | SCHUKO |
| Čistá hmotnost | 12,2 kg |
| Hrubá hmotnost | 12,3 kg |
| Q max maximálny prietok | 17 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 11 m |
| P max Maximálny príkon | 1,5 kW |
| Délka kabelu | 10 m |
| Výška | 321 mm |
| Průchodnost částic | 12 mm |
| Hmotnost | 13 kg |
| Průměr čerpadla | 216 mm |
| Výtlak | 40 mm |
