H-SWQ 1500
200 l/min
38 m
1,5 kW
Popis
Parametre
H-SWQ 1500
Ponorné drenážní čerpadlo H-SWQ je díky velkému průtoku a vysokému výtlaku vhodné stejně na odvodňování, jakož i zavlažování nebo zásobování vodou. Díky vysoké výtlačné výšce až 38m je použitelné i čerpadlo pro zemědělství. Materiál a konstrukce umožňují čerpání vody obsahující malé množství mechanických nečistot s průměrem nepřesahujícím 5 mm. Čerpadlo H-SWQ 1500 má oběžná kola z nerezavějící oceli. Konstrukce čerpadla umožňuje čerpání vody na úroveň přibližně 2-3 cm od dna. Používá se především na čerpání vody z jezer, rybníků, řek a odvodňovacích výkopů.
použití
Zavlažování a odvodňování na malých farmách, čerpání dešťových a povrchových vod z potoků, řek, jezírek i studní. Odvodňování zatopených prostor v garážích, sklepech a pod.
křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 200 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 38 m |
| P max Maximálny príkon | 1,5 kW |
| DN výtlak - průměr | 2 '' |
| Délka kabelu | 10 m |
| Plavakový spínač | áno |
| Průchodnost částic | 5 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Průměr čerpadla | 23 cm |
