Tlaková nádoba Ultra-Pro 200 H
Popis
Parametre
Dokumenty
Tlaková nádoba Ultra-Pro 100 H
Přehled výrobků
Tlakové nádoby ULTRA-PRO s vyměnitelnou butylovou membránou vhodné pro styk s pitnou vodou. Tato řada je ideální pro všechny moderní instalace a lze ji použít pro jakýkoli typ čerpadla.
Nádoby jsou k dispozici ve velikostech od 8 do 1000 litrů s možností použití v teplotním rozmezí od -10 do +99 °C.
Funkce a vlastnosti
- Vyměnitelná butylová membrána vhodná pro styk s pitnou vodou
- Vhodné pro moderní zařízení a všechny typy čerpadel
- Provozní teplota od -10 do +99 °C
- Maximální pracovní tlak až 10 barů
- Přednaplněný tlak výrobce 1,5 Baru
Technické parametry
| Průměr | 450 mm |
|---|---|
| Výška | 480 mm |
| Délka | 730 mm |
| Maximální tlak | 10 barů |
| Předem naplněný tlak | 1,5 Bar |
| Provozní teplota | -10 °C až +99 °C |
| Objem | 100 litrů |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 99 °C |
| Objem nádoby | 100 l |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Typ nádoby | Horizontal |
| Předplněný tlak | 1,5 bar |
