Ebara JEXM 120
70 l/min
47 m
0,88 kW
Popis
Parametre
Ebara JEXM 120
Elektrická čerpadla série JEX jsou elektrická čerpadla z nerezavějící oceli AISI 304 vhodně pro domácí vodárny a zavlažování zahrad.
použití
- čerpání užitkové a pitné vody
- čerpání čisté nebo mírně znečištěné vody
- přečerpávání nádrží a zásobníků vody
- zvýšení tlaku vody v systémech
- zavlažování a postřikování
- vhodné pro domácí i profesionální využití
konstrukce čerpadla
- trvale připojen kondenzátor
- zabudovaná ochrana proti přetížení
- asynchronní dvoupólový motor
- těleso čerpadla z nerezavějící oceli AISI304
- oběžné kolo z AISI304
- hřídel z nerezové oceli AISI303
- plášť motoru z litiny
- mechanická ucpávka z uhlíku / keramiky / NBR
křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 70 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 47 m |
| P max Maximálny príkon | 0,88 kW |
| DN výtlak - průměr | 1 '' |
| Hmotnost | 9 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 45 °C |
| Max. proud motoru | A |
| Objednávacie číslo | 1665067200 |
