Kalové čerpadlo HCP AFU 20,4 / 400V
17 m3/hod
10 m
0,72 kW
Popis
Parametre
Ponorné kalové čerpadlo HCP 50AFU20.4LF / 230V
Ponorné kalové čerpadlá sú určené do najnáročnejších prostredí, v ktorých je potrebné čerpať surovú vodu. Preprava surovej vody kladie vysoké nároky na materiál a výkon čerpadla. Kalové čerpadla rady AF dokážu sa vysporiadať aj v náročných podmienkach.
Liatinové kalové čerpadlá s robustnou konštrukciou. Čerpadlá sú vyrobené zo sivej liatiny a vybavené dvojitými mechanickými tesneniami SiC/SiC, ktoré sú mazané trvalou olejovou náplňou. Na ochranu mechanického tesnenia pred znečistením sa používa dodatočné olejové tesnenie.
Elektromotor v suchej konštrukcii je vybavený dodatočnou tepelnou ochranou (bimetal).
Materiál čerpadla:
- Obal čerpadla: sivá liatina 0.6020
- Horný kryt: sivá liatina 0.6020
- Hriadeľ: nerezová oceľ AISI 1.4006
- Dvojitá mechanická upchávka
Obežné koleso
- U - vírivé s dobrou odolnosťou proti upchávaniu. Pre média s pevnými a vláknitými materiálmi
Výkonnostná krivka čerpadla
Rozmery čerpadla
| Q max maximálny prietok | 17 m3/hod |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 10 m |
| P max Maximálny príkon | 0,72 kW |
| DN výtlak - průměr | DN50/2 '' |
| Délka kabelu | 10 m |
| Plavakový spínač | áno |
| Hmotnost | 19 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Hodnota pH | 6-9 |
| Max. proud motoru | 3,3 A |
| Max. Hustota čerpanej kvapaliny | 1100 kg/m3 |
| Otačky motora | 2780 rpm |


