Ponorné kalové čerpadlo HCP 100AFE 41,5A / 400V
Ponorné kalové čerpadlá sú určené do najnáročnejších prostredí, v ktorých je potrebné čerpať surovú vodu. Preprava surovej vody kladie vysoké nároky na materiál a výkon čerpadla. Kalové čerpadla rady AF dokážu sa vysporiadať aj v náročných podmienkach.
Liatinové kalové čerpadlá s robustnou konštrukciou. Čerpadlá sú vyrobené zo sivej liatiny a vybavené dvojitými mechanickými tesneniami SiC/SiC, ktoré sú mazané trvalou olejovou náplňou. Na ochranu mechanického tesnenia pred znečistením sa používa dodatočné olejové tesnenie. Elektromotor v suchej konštrukcii je vybavený dodatočnou tepelnou ochranou (bimetal).
Materiál čerpadla:
- Obal čerpadla: sivá liatina 0.6020
- Horný kryt: sivá liatina 0.6020
- Hriadeľ: nerezová oceľ AISI 1.4006
- Dvojitá mechanická upchávka
Obežné koleso
- E - uzavreté jednokanálové obežné koleso. Veľmi účinné na čerpanie vody s pevnými látkami
Výkonnostná krivka čerpadla
Rozmery čerpadla
| Q max maximálny prietok | 88 m3/hod |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 9 m |
| P max Maximálny príkon | 2 kW |
| DN výtlak - průměr | DN100/4 '' |
| Délka kabelu | 15 m |
| Plavakový spínač | N |
| Průchodnost částic | 76 mm |
| Hmotnost | 61 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Hodnota pH | 6-9 |
| Max. proud motoru | 3,7 A |
| Max. Hustota čerpanej kvapaliny | 1100 kg/m3 |
| Otačky motora | 1420 rpm |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Kalové čerpadlo HCP AFU 20,4 / 400V
Q max: 131 m3/hod Napětí: 400 V H max: 52 m P max: 12,8 kW DN výtlak - průměr: DN100/4 '' Délka kabelu: 15 m Plavakový spínač: nie Hmotnost: 91 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 40 °C Hodnota pH: 6-9 Max. proud motoru: 21,6 A Max. Hustota čerpanej kvapaliny: 1100 kg/m3 Otačky motora: 2900 rpm |


