LAURA "L" s čerpadlom Noria Luca
45 l/min
100 m
1,1 kW
LAURA "L" s čerpadlom Noria Luca
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1017001
Na objednávku
73 080 Kč (s DPH)
Na objednávku
Popis
Parametre
Kompletní čerpací stanice LAURA "L" je určena pro přečerpávání odpadních vod, za pomoci ponorného kalového čerpadla s řezacím zariadením.V okamžiku, kdy hladina vody / kalu / dosáhne hodnoty pro zapnutí, čerpadlo začne čerpat až do vyčerpání po nastavenou vypínací hodnotu hladiny.Digitálna ovládací jednotka L931 zajišťuje komplexní ochranu čerpadla a digitálně zobrazuje aktuální parametry a informace o činnosti čerpadla av případě poruchy informuje spotřebitele o příčině poruchy.
POUŽITÍ:
- V tlakových odpadních systémech
- Odvod odpadních vod z rodinných domů, rekreačních zařízení a hotelů
OCHRANY A FUNKCE:
- FILTER vláknitá nečistot a NEREZOVÉ POTRUBÍ S AUT.SPOJKOU !!!!
- motorová ochrana
- ochrana vůči vysokému a nízkému napětí
- ochrana proti běhu na sucho
- akustická signalizace při přetečení a při poruše
- ochrana proti výpadku fází
- ochrana při nesprávném sledu fází
- anticyklačná ochrana
- ochrana proti zakorodovaniu v důsledku dlouhodobé nečinnosti
- možnost nastavení aut.alebo manuálního chodu
- digitální nastavení vypínací a zapínací hladiny a hladiny při přetečení
- LCD displej zobrazuje 5 posledních poruch a info o chodu čerpadla
- možnost zakoupeni externí displej pro instalaci do interiéru (není v ceně)
- zobrazení celkové doby chodu čerpadla
- beznapěťový kontakt pro signalizaci poruchy
- aut.kalibracia parametrů při prvním spuštění
- elektronický snímač hladiny nahrazuje neustále poruchové plovákového spínače u konkurenčních zařízení
- při zakoupení wifi modulu, s možností dálkové komunikace a kontroly s přečerpávací stanice
- bezúdržbový provoz
- IP 54
KŘIVKA ČERPADLA:
| Q max maximálny prietok | 45 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 100 m |
| P max Maximálny príkon | 1,1 kW |
| Výška | 2200 - 2620 mm |
| Hmotnost | 110 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 35 °C |
| Proud | 3.4 A |
| Výtlak | 5/4 |
| Počet čerpadiel | 1 (s jedným čerpadlom) |
