Laura "L/TK" s tromi čerpadlami
Laura LTK se třemi čerpadly
Kompletní čerpací stanice LAURA L / TK, je určena pro přečerpávání odpadních vod, za pomoci ponorného kalového čerpadla s řezacím zařízením. V okamžiku, kdy hladina vody dosáhne hodnoty zapnutí, čerpadlo začne čerpat až po vyčerpání po nastavenou vypínací hodnotu hladiny. Digitální ovládací jednotka L933-S zajišťuje komplexní ochranu čerpadla, a digitální zobrazuje parametry a informace o činnosti čerpadla av případě poruchy informuje spotřebitele o příčině poruchy. LAURA L / TK s třemi čerpadly s automatickým střídáním se 200% zálohou v případě poškození jednoho z čerpadel.
použití
- v tlakových odpadních systémech
- odvod odpadních vod z rodinných domů, rekreačních zařízení a hotelů
Ochrany a funkce
- automatické střídání čerpadel
- filtr vláknitých nečistot a nerezové potrubí s aut. spojkou!
- motorová ochrana
- ochrana vůči vysokému a nízkému napětí
- akustická signalizace při přetečení a při poruše
- ochrana proti výpadku fází
- ochrana při nesprávném sledu fází
- anticýklačna ochrana
- ochrana proti zakorodovaniu v důsledku dlouhodobé nečinnosti
- možnost nastavení aut. nebo manuální chodu
- digitální nastavení vypínací a zapínací hladiny a hladiny přetečení
- LCD displej zobrazuje 5 posledních poruch a info o chodu čerpadla
- zobrazení celkové doby chodu čerpadla
- beznapěťový kontakt pro signalizaci poruchy
- aut. kalibrace parametrů při prvním spuštění
- elektronicky snímač hladiny nahrazuje neustále poruchové plovákové spínače u konkurenčních zařízení
- při zakoupení wifi modulu, s možností dálkové komunikace a kontroly s přečerpávací stanice
- bezúdržbový provoz
- IP 54
- Modbus RS485
Kalová čerpadla Kraken
Ponorné kalové čerpadlo KRAKEN 1800 s řezacím zařízením je určeno k čerpání odpadních vod s obsahem kalů bez vláknitých nečistot a abrazivních částic. Čerpadlo je vybavena s drtičem, kde bylo riziko blokování sníženo na minimum. Motor má izolaci vinutí třídy F. Hlavní oblastí použití čerpadel KRAKEN je malé čištění komunálních a domovních odpadních vod. Dále se tato čerpadla používají v čerpacích stanicích odpadních vod a šachtách připojených k kanalizačnímu systému.
křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 1050 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 25 m |
| P max Maximálny príkon | 5400 W |
| DN výtlak - průměr | 2 '' |
| Výška | 2400-2800 mm |
| Hmotnost | 220 kg |
| Proud | 11,1 A |
| Počet čerpadiel | 3 (s tromi čerpadlami) |
