MBQ 170/66
170 l/min
66 m
2,2 kW
Popis
Parametre
MBq 170/66
Ponorné drenážní čerpadlo MBq je díky velkému průtoku a vysokému výtlaku vhodné stejně na odvodňování, jakož i zavlažování nebo zásobování vodou. Díky vysoké výtlačné výšce až 66m je použitelné i čerpadlo pro zemědělství. Materiál a konstrukce umožňují čerpání vody obsahující malé množství mechanických nečistot s průměrem nepřesahujícím 2 mm. Čerpadlo MBq má oběžná kola z nerezavějící oceli. Konstrukce čerpadla umožňuje čerpání vody na úroveň přibližně 2-3 cm od dna. Používá se především na čerpání vody z jezer, rybníků, řek a odvodňovacích výkopů.
použití
Zavlažování a odvodňování na malých farmách, čerpání dešťových a povrchových vod z potoků, řek, jezírek i studní. Odvodňování zatopených prostor v garážích, sklepech a pod.
křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 170 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 66 m |
| P max Maximálny príkon | 2,2 kW |
| DN výtlak - průměr | 6/4 '' |
| Průchodnost částic | 2 mm |
| Hmotnost | 29 kg |
| Průměr čerpadla | 23 cm |

