Domácí vodárna MH 1300 INOX / 100L - 400 V
100 l/min
55 m
1,3 kW
Domácí vodárna MH 1300 INOX / 100L - 400 V
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1001018
Skladom
16 130 Kč (s DPH)
Skladom
Popis
Parametre
Domácí Vodárna MH1300 Inox / 100l - 400 V
Domácí Vodárna se samonasávacím čerpadlem MH1300 Inox a tlakovou nádobou typu 100 je ta perfektní náhrada za váš starý 400 V Darling.
S motorem o jmenovitém napětí 400 V a výkonném 1300 W můžeme použít tuto vodárnu k zásobování vaší domácnosti vodou ze studny.
Tlaková nádoba slouží jako zásobník vody s užitečným objemem 90 l (vhodná i pro větší domácnosti).
Jako motorová ochrana slouží motorový spouštěč, který je již namontován na čerpadle.
Čerpadlo je vícečlánkové s nerezovými oběžnými koly, maximálním výtlakem 55 ma maximálním průtokem 100 l/min.
Vlastnosti a výhody:
- vysoce účinný třífázový 400V motor
- dlouhá životnost
- nerezový plašť čerpadla a nerezová oběžná kola jsou odolná vůči korozi
- motorový spouštěč z firmy Schneider Electric v ceně
- čerpadlo s velkým průtokem i vhodné pro zavlažování
Křivka
Montáž
| Q max maximálny prietok | 100 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 55 m |
| P max Maximálny príkon | 1,3 kW |
| DN výtlak - průměr | 1 '' |
| Objem nádoby | 100 l |
| Typ nádoby | 100 |
| Max. proud motoru | 2,8 A |

