NORIA TERCA-100-16-N3/400V
Příslušenství
Noria Terca 80-3N / 20 m
Ponorná čerpadla na pitnou vodu se používají při zásobování průmyslových, obytných či zemědělských objektů pitnou vodou, získanou z větších hloubek (více než 8m) nebo přiváděnou z větší vzdálenosti.
Vřetenová čerpadla Noria TERCA, kompletně vyvinuté vyráběné v Českých Republice, jsou určeny k čerpání čisté vody to studní a vrtů o teplotě maximálně + 35 ° C. Čerpadla nejsou určeny k čerpání kapalin s obsahem abrazivních příměsí (písek POD.), Provazů, umělých vláken, umělých textilií POD. Všechny kovové součásti těchto čerpadel, kromě těla statoru hydrauliky, jsou vyrobeny z nerezové oceli. V nerezovém provedení je i ponorný asynchronní elektromotor s kotvou s robustními trvale mazanými kuličkovými ložisky. Díky jednoduché konstrukci použitého nerezovému materiálu bylo dosaženo záruky dlouhé životnosti čerpadel bez nutnosti nákladných servisních zásahů.
Ponorné vřetenové čerpadlo TERCA-80-16-N3 / 400V umožňuje :
- čerpání čisté a užitkové vody z hlubinných vrtů a studní do teploty 35 ° C a kyselosti pH 6,5-12 z hloubek více, než 8 metrů
- zavlažování a postřikování
- přečerpávání z nádrží
- max. ponor čerpadla pod hladinou 30 metrů
Přednosti čerpadla TERCA-80-16-N3 / 400V :
- spolehlivost
- materiálové provedení - nerez
- dlouhá životnost
| Q max maximálny prietok | 45 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 80 m |
| P max Maximálny príkon | 1,1 kW |
| Délka kabelu | 20 m |
| Hmotnost | 20 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 35 °C |
| Průměr čerpadla | 150 mm |
| Max. ponor motoru | 30 m |
