GRUNDFOS MAGNA3 32-80 180 230V PN6/10
12 m
185 W
GRUNDFOS MAGNA3 32-80 180 230V PN6/10
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5710626497065
Skladom
23 220 Kč (s DPH)
Skladom
EAN:
5710626497065
Popis
Parametre
použití:- Systémy s kolísavým průtokem media
- otopné soustavy
- Klimatizační a chladicí soustavy
- Systémy cirkulace teplé (užitkové) vody
- Soustavy tepelných čerpadel se zdrojem země
- Soustavy solárního vytápění
Vybavení a výhody:
-
- AUTOADAPT - čerpadlo automaticky přizpůsobí pracovní režim potřebám systému, čímž se stává maximálně úsporným
- FLOWADAPT a FLOWLIMIT
- Řízení od proporcionálního tlaku
- Řízení od konstantního tlaku
- Řízení od konstantní teploty
- Provoz podle konstantní křivky
- Provoz podle max. nebo min. křivky
- Automatická noční redukovaný provoz
- Bez nutnosti externí ochrany motoru
- Tepelno-izolačné kryty pre čerpadlá vo vykurovacích sústavách s jednou dopravnou výškou
- Veľké rozpätie teplôt, pri ktorých teplota kvapaliny a teplota prostredia sú navzájom nezávislé.
- Nízka energetická spotreba, všetky čerpadlá MAGNA3 spĺňajú požiadavky EuP 2015
- Funkcia AUTOADAPT zabezpečuje úsporu energie
- Zabudovaný snímač diferenčného tlaku a teploty
- Bezpečná voľba
- Jednoduchá inštalácia
- Bezúdržbovosť a dlhá životnosť
- Rozšírené užívateľské rozhranie s displejom TFT
- Ovládací panel s jednoduchými tlačidlami vyrobenými z kvalitného silikónu
- História pracovného denníka
- Ľahká optimalizácia sústavy
- Merač tepelnej energie
- Funkcia viacerých čerpadiel
- Externá regulácia a monitorovanie pomocou prídavných modulov
Technické parametre :
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 12 m |
| P max Maximálny príkon | 185 W |
| DN výtlak - průměr | 11/2 '' |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 110 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud motoru | 1,56 A |
| Objednávacie číslo | 97924248 |
| Menovitý prietok | 5,56 m3/h |
| Menovitý výtlak | 7,469 m |
