Samonasávací čerpadlo PumpS Jet 100A
60 l/min
50 m
1,1 kW
Samonasávací čerpadlo PumpS Jet 100A
Hodnocení: 2x
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1007004
Na objednávku
2 700 Kč (s DPH)
Na objednávku
Popis
Parametre
JET 100A
Přehled produktů
Samonasávací čerpadlo Jet 100 A je jednostupňové odstředivé čerpadlo s axiálním sáním a radiálním výtlakem určené pro připojení G 1". Toto čerpadlo je vhodné pro různé aplikace, které vyžadují spolehlivé a účinné čerpání vody s teplotním rozsahem 0-55 °C.
Vhodné aplikace
- Domácnosti
- Zahrady pro zavlažování
- Zemědělství
- Malé provozy
- Provoz s teplotou vody od 0 do 55 °C
Funkce a vlastnosti
- Jednostupňové odstředivé čerpadlo zajišťuje účinné čerpání vody
- Samonasávací konstrukce pro snadné uvedení do provozu a obsluhu
- Axiální sání a radiální výtlak pro optimalizaci průtoku
- Připojení G 1" pro snadnou instalaci a kompatibilitu se standardními hadicemi a vedením
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ čerpadla | Samonasávací jednostupňové odstředivé čerpadlo |
| Sání | Axiální |
| Výtlak | Radiální |
| Připojení | G 1" |
| Provozní teplota vody | 0 - 55 °C |
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 60 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 50 m |
| P max Maximálny príkon | 1,1 kW |
| DN výtlak - průměr | 1 '' |
| Max. proud motoru | 5 A |
