Ponorné čerpadlo Sumoto ONKM 150 / 230V
45 l/min
100 m
1,1 kW
Ponorné čerpadlo Sumoto ONKM 150 / 230V
Hodnocení: 1x
Výrobce:
Sumoto
Skladom
8 300 Kč (s DPH)
Skladom
Popis
Parametre
ONKM 150/230 V
Nerezové odstředivé dvoustupňové ponorné čerpadlo Sumoto ONKM 150 s mosaznými oběžnými koly je určeno pro čerpání čisté a užitkové vody do 35 ° C bez mechanických nečistot (písku) z hloubek větších než 8 m, kde končí použití povrchových horizontálních čerpadel. Použití např. při závlahových systémů v zahradnictví, dopravě vody pro domácnost. Průměr čerpadla je pouze 98 mm.
Vlastnosti
- Kondenzátor nainstalován v čerpadle
- Nevyžaduje se žádná ovládací skříňka
Materiály
- Těleso motoru - nerez ocel
- Oběžná kola - mosaz
- Hřídel - nerez ocel
- Mřížka sání - nerez ocel
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 45 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 100 m |
| P max Maximálny príkon | 1,1 kW |
| Délka kabelu | 20 m |
| Hmotnost | 13 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 35 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Max. ponor motoru | 10 m |

