Ovládacia jednotka Brio Top - 1"
Digitální presscontrol Brio Top 2.0
Digitální ovládací jednotka Brio Top 2.0 může být používána dvěma způsoby, buď jako digitální tlakový spínač s tlakovou nádobou nebo jako presscontrol.
Výhoda Bria Top 2.0 jsou jeho ochranně funkce a jednoduché ovládání tlačítky a digitálním displejem.
Ochranné funkce
- ochrana proti chodu na sucho s automatickým resetem
- ochrana proti námraze (Brio Top 2.0 zapne čerpadlo jakmile teplota prostředí klesne pod 4°C)
- ochrana proti zablokování rotoru (chrání vůči zablokování rotoru při dlouhodobé nečinnosti čerpadla)
- ochrana proti vysokému proudovému odběru (jmenovitý proud motoru se nastavuje digitálně)
- ochrana proti vysokému tlaku
Funkce Brio Top 2.0
- prostor pro rozběhový kondenzátor v ovládací jednotce (nevyžaduje další control box) - rozběhový kondenzátor není součást dodavky
- aktuální tlak a proud motoru zobrazení na digitálním displeji
- automatické ovládání jednofázových čerpadel
- lze instalovat ve vertikální a horizontální poloze
| Q max maximálny prietok | 120 l/min |
| Napětí | 230 V |
| P max Maximálny príkon | 2,2 kW |
| Max. teplota čerpané kapaliny | +45 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| IP | 65 |
| Rozměr potrubí | 32 |
| Max. proud motoru | 16 A |
| Max. teplota okolí | +45 °C |
