Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1005 / 400V
Ponorné čerpadlo PumpS SM 1005 / 400V
Ponorné čerpadlá typ PumpS SM sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele na dlhodobú a spoľahlivú prevádzku. Plávajúce obežné kolesa vyrobené z Norylu sú schopne prečerpávať vodu s zvýšením obsahom piesku až 150 g/m3.Články, spojka hriadeľa, hriadeľ, výtlačne teleso čerpadla, sacie sito a plašť čerpadla sú vyrobené z AISI304.
Príruba hydrauliky je vyrobené podľa NEMA Standard.
Tieto čerpadla sú stavane na náročne prevádzkové podmienky v priemysle, poľnohospodárstve a vo veľkých rodinných domoch.
Použite motory sú od talianskej firmy F.B. Submersible motors a zaručujú bezúdržbovú a dlhodobú prevádzku čerpadlá.
Naše motory majú Izoláciu triedu F a sú chladené prietokom vodu, pričom sú plnene olejom. (ktorý je neškodný)
Krivka čerpadlá
| Q max maximálny prietok | 50 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 34 m |
| P max Maximálny príkon | 0,37 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | nach Bedarf |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 35 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Max. ponor motoru | 100 m |
| Max. proud motoru | 1,7 A |
| Typ motora | F.B. submersible motors |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
SM 1014 / 400 V
Q max: 50 l/min Napětí: 400 V H max: 92 m P max: 0,75 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 761 mm Hmotnost: 13,30 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 2,5 A Max. ponor motoru: 70 m |
|
SM 1020 / 400V
Q max: 50 l/min Napětí: 400 V H max: 139 m P max: 1,10 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 896 m Hmotnost: 15,00 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 3,4 A Max. ponor motoru: 70 m |
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1010 / 400V
Q max: 50 l/min Napětí: 400 V H max: 69 m P max: 0,55 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 671 m Hmotnost: 11,30 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 2,1 A Max. ponor motoru: 70 m |
|
Ponorné čerpadlo PumpS SM 1007 / 400V
Q max: 50 l/min Napětí: 400 V H max: 46 m P max: 0,37 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 618 mm Hmotnost: 10,00 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Proud: 1,8 A Max. ponor motoru: 70 m Průměr: 98 mm |
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1005 / 230V
Q max: 50 l/min Napětí: 230 V H max: 34 m P max: 0,37 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: nach Bedarf Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 98 mm Max. ponor motoru: 100 m Max. proud motoru: 3,7 A Typ motora: F.B. submersible motors |

