Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1014 / 3x230V (F.B submersible motor)
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1014 / 3x230V (F.B submersible motor)
Ponorné čerpadlá typ PumpS SM sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele na dlhodobú a spoľahlivú prevádzku. Plávajúce obežné kolesa vyrobené z Norylu sú schopne prečerpávať vodu s zvýšením obsahom piesku až 150 g/m3.
Články, spojka hriadeľa, hriadeľ, výtlačne teleso čerpadla, sacie sito a plašť čerpadla sú vyrobené z AISI304.
Príruba hydrauliky je vyrobené podľa NEMA Standard.
Tieto čerpadla sú stavane na náročne prevádzkové podmienky v priemysle, poľnohospodárstve a vo veľkých rodinných domoch.
Použite motory sú od talianskej firmy F.B. Submersible motors a zaručujú bezúdržbovú a dlhodobú prevádzku čerpadlá.
Naše motory majú Izoláciu triedu F a sú chladené prietokom vodu, pričom sú plnene olejom. (ktorý je neškodný)
Máterialové zloženie
- Plašť čerpadla: Nerez AISI 304
- Plašť motora: Nerez AISI 304
- Lišta, Sanie a výtlak: Nerez AISI 304
- Obežne kolesa: Noryl
- Spätná klapka zabudovaná v čerpadle
- Spojka motora podľa NEMA normy
Vlastnosti Motora
- asynchronný motor, chladený vodou
- Izolácia Trieda F
- IP 68
- Napätie: 3 x 230V


| Q max maximálny prietok | 50 l/min |
| Napětí | 3x230 V |
| H max Výtlačna výška | 92 m |
| P max Maximálny príkon | 0.75 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | dle požadavku |
| Výška | 791 mm |
| Hmotnost | 13.30 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Proud | 4,1 A |
| Max. ponor motoru | 70 m |
| Typ motora | F.B. submersible motors |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1007 / 3x230V (F.B submersible motor)
Q max: 50 l/min Napětí: 3x230 V H max: 139 m P max: 1.10 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 926 mm Hmotnost: 15.00 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 5.9 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1010 / 3x230V (F.B submersible motor)
Q max: 50 l/min Napětí: 3x230 V H max: 69 m P max: 0.55 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 691 mm Hmotnost: 11.30 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 3,8 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1007 / 3x230V (F.B submersible motor)
Q max: 50 l/min Napětí: 3x230 V H max: 46 m P max: 0.37 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 618 mm Hmotnost: 10.00 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 2.2 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 1014 / 230V
Q max: 50 l/min Napětí: 230 V H max: 92 m P max: 0,75 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 791 mm Hmotnost: 13,30 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 5.9 A Max. ponor motoru: 70 m |
|
SM 1014 / 400 V
Q max: 50 l/min Napětí: 400 V H max: 92 m P max: 0,75 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 761 mm Hmotnost: 13,30 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 2,5 A Max. ponor motoru: 70 m |
