Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 4032 / 400V (ponorný motor F.B)
200 l/min
202 m
5.50 kW
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 4032 / 400V (ponorný motor F.B)
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1005056
Skladom
38 380 Kč (-20%)
30 700 Kč (s DPH)
Skladom
Příslušenství
Popis
Parametre
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 4032 / 400V (ponorný motor F.B)
Přehled
Ponorná čerpadla typu PumpS SM jsou vyrobena z nerezové oceli pro dlouhodobý a spolehlivý provoz. Plovoucí oběžná kola z materiálu Noryl jsou schopna čerpat vodu se zvýšeným obsahem písku až do 150 g/m3.
Články, hřídelová spojka, hřídel, výtlačné těleso čerpadla, sací filtr a plášť čerpadla jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 304. Hydraulická příruba je vyrobena podle normy NEMA.
Tato čerpadla jsou určena do náročných provozních podmínek v průmyslu, zemědělství a velkých domácnostech.
Motory jsou vyrobeny italskou společností F.B. Submersible motors a zaručují bezúdržbový a dlouhodobý provoz čerpadla. Motory mají izolační třídu F a jsou chlazeny průtokem vody, přičemž jsou plněny nezávadným olejem.
Materiálové složení
- Plášť čerpadla: nerezová ocel AISI 304
- Skříň motoru: nerezová ocel AISI 304
- Tyč, sání a výtlak: AISI 304, nerezová ocel
- Oběžné kolo: AISI 304: Noryl
- Zpětný ventil integrovaný v čerpadle
- Spojka motoru podle normy NEMA
Vlastnosti motoru
- Asynchronní motor, chlazený vodou
- Izolace třídy F
- IP 68 - plná vodotěsnost
- Napětí: 3x 400V
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 200 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 202 m |
| P max Maximálny príkon | 5.50 kW |
| DN výtlak - průměr | 2 '' |
| Délka kabelu | dle požadavku |
| Výška | 2025 mm |
| Hmotnost | 35.00 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Proud | 12,4 A |
| Max. ponor motoru | 70 m |
