SM 4017 / 400V
200 l/min
108 m
3.00 kW
Příslušenství
Popis
Parametre
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 4017 / 400V (ponorný motor F.B)
Přehled výrobků
Ponorná čerpadla typu PumpS SM jsou vyrobena z nerezové oceli pro dlouhodobý a spolehlivý provoz. Plovoucí oběžná kola z materiálu Noryl umožňují čerpání vody se zvýšeným obsahem písku až do 150 g/m3.
Články, hřídelová spojka, hřídel, výtlačné těleso čerpadla, sací sítko a plášť čerpadla jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI304. Hydraulická příruba odpovídá normě NEMA.
Tato čerpadla jsou určena pro náročné provozní podmínky v průmyslu, zemědělství a velkých jednobytových domech.
Motory jsou od italské společnosti F.B. Submersible motors, což zaručuje bezúdržbový a dlouhodobý provoz. Mají izolaci třídy F, jsou chlazeny průtokem vody a plněny nezávadným olejem.
Materiálové složení
- Skříň čerpadla: nerezová ocel AISI 304
- Skříň motoru: nerezová ocel AISI 304
- Tyč, sání a výtlak: AISI 304, nerezová ocel AISI 304.
- Impellers: Noryl
- Zpětný ventil integrovaný v čerpadle
- Spojka motoru podle normy NEMA
Vlastnosti motoru
- Asynchronní motor, chlazený vodou
- Izolace třídy F
- IP68
- Napětí: 3x 400V
Křivka čerpadla
Technické parametry
| Typ | PumpS SM 4017 |
|---|---|
| Napětí | 3x 400V |
| Materiál pláště | Nerezová ocel AISI 304 |
| Materiál oběžného kola | Noryl |
| Max. obsah písku | 150 g/m³ |
| Třída IP | IP68 |
| Izolace | Třída F |
| Chlazení motoru | Vodní, olejová náplň |
| Hydraulická příruba | Podle normy NEMA |
| Zpětný ventil | Vestavěné čerpadlo |
| Výrobce motoru | F.B. Ponorné motory (Itálie) |
| Q max maximálny prietok | 200 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 108 m |
| P max Maximálny príkon | 3.00 kW |
| DN výtlak - průměr | 2 '' |
| Délka kabelu | nach Bedarf |
| Výška | 1294 mm |
| Hmotnost | 24.10 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Proud | 8,4 A |
| Max. ponor motoru | 70 m |
