Ponorné čerpadlo PumpS SKM 100
45 l/min
60 m
0,75 kW
Popis
Parametre
Dokumenty
Ponorné čerpadlo PumpS 4SKM100
Ponorné čerpadlo PumpS SKM100 o průměru 98 mm je vhodné pro studní o průměru 120 mm a více. Čerpadlo s jedním oběžným kolem a maximálním výtlakem 60 m může být použito ve vrtech a studnách s hloubkou do 15 metrů. Jako řídící jednotku můžeme použít presscontrol, jako je například PumpS Brio Tank-E (viz produkt zde), přičemž se nedoporučuje používat čerpadlo SKM100 s tlakovým spínačem a tlakovou nádobou. Čerpadlo je určeno k čerpání čisté a pitné vody bez mechanických nečistot.
Materiálové složení
- Plášť čerpadla: Nerez AISI304
- Oběžné kolo: Mosaz
- Výtlačné hrdlo: Mosaz
- Dvojitá mechanická ucpávka
Vlastnosti
- rozběhový kondenzátor zabudovaný v čerpadle
- tepelná ochrana zabudovaná v čerpadle
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 45 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 60 m |
| P max Maximálny príkon | 0,75 kW |
| Délka kabelu | 15 m |
| Hmotnost | 10 kg |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Max. ponor motoru | 50 m |
| Max. proud motoru | 6,2 A |
| Závit | 1 |

