Ponorné čerpadlo PumpS SKM 200 / 230V
50 l/min
125 m
1,5 kW
Ponorné čerpadlo PumpS SKM 200 / 230V
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
100005
Nedostupné
6 410 Kč (s DPH)
Nedostupné
Popis
Parametre
Ponorné čerpadlo PumpS SKM200
Ponorné čerpadlo PumpS SKM 200 o průměru 98 mm je vhodné do studní o průměru 120 mm a více. Se třemi oběžnými koly a maximálním výtlakem 125 m, čerpadlo může být použito ve vrtech a studnách s hloubkou do 30 m. Doporučujeme instalaci čerpadel SKM150 jako domácí vodárna kombinovaná s tlakovou nádobou a tlakovým spínačem. Vzhledem k maximální výtlačné výšce, čerpadla typu SKM200 se nedoporučují použít s presscontrolem, z důvodu toho že může dojít k poškození presscontrolu.a.
Materiálové složení
- Plášť čerpadla: Nerez AISI304
- Oběžné kolo: Mosaz
- Výtlačné hrdlo: Mosaz
- Dvojitá mechanická ucpávka
Vlastnosti
- rozběhový kondenzátor zabudovaný v čerpadle
- tepelná ochrana zabudovaná v čerpadle
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 50 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 125 m |
| P max Maximálny príkon | 1,5 kW |
| Délka kabelu | 15 m |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Výtlak | 1 |
| Max. proud motoru | 12 A |

