Ponorné čerpadlo PumpS SKT 150 / 400 V
50 l/min
107 m
1,1 kW
Ponorné čerpadlo PumpS SKT 150 / 400 V
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1003004
Nedostupné
5 640 Kč (s DPH)
Nedostupné
Popis
Parametre
Ponorné čerpadlo PumpS SKT 150 / 400 V
Ponorné čerpadlo PumpS SKT 150 o průměru 98 mm je vhodné do studní o průměru 120 mm a více. Se dvěma oběžnými koly a maximálním výtlakem 107 m, lze čerpadlo použít ve vrtech a studnách s hloubkou do 30 m. Doporučujeme instalaci čerpadel SKT150 jako domácí vodárna kombinovaná s tlakovou nádobou a tlakovým spínačem.
Materiálové složení
- Plášť čerpadla: Nerez AISI304
- Oběžné kolo: Mosaz
- Výtlačné hrdlo: Mosaz
- Dvojitá mechanická ucpávka
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 50 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 107 m |
| P max Maximálny príkon | 1,1 kW |
| Délka kabelu | 15 m |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Výtlak | 1 |
| Max. proud motoru | 2,7 A |

