PONORNÉ ČERPADLO SQ 2-55 - 15M KÁBLOM
60 l/min
66 m
1,15 kW
PONORNÉ ČERPADLO SQ 2-55 - 15M KÁBLOM
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5700396929910
Dostupné
22 700 Kč (s DPH)
Dostupné
EAN:
5700396929910
Popis
Parametre
použití :
- čerpání užitkové a pitné vody z hlubinných úzkých vrtů a studní
- přečerpávání nádrží
- zavlažovaniea postřikování
- zřízení vodovodů pro rodinné domy, chaty, společenské a zemedelské objekty
- zásobování vodou
- čerpání vody od průměru vrtu 3 "
- ve spojení s vodárenským setem lze využívat jako automatickou domácí vodárnu
- vhodné pro domácí i profesionální použití
- vhodné do nepřetržitého provozu
Vybavení a výhody :
- celonerezové ponorné čerpadlo do vrtu a studny se zabudovanou elektronickou řídící jednotkou
- nerezová konstrukce zaručuje dlouhou životnost a ochranu proti korozi
- zapouzdřený jednofázový motor s permanentním magnetem s měkkým rozběhem
- plovoucí oběžná kola uložené ve vlastním ložisku
- zabudovaný kondenzátor
- ochrana proti běhu nasucho a nízké hladině vody
- tepelná ochrana motoru
- přepěťová a podpěťová ochrana motoru
- ochrana proti přetížení
- ochrana proti vztlaku
- vhodné pro čerpání z hloubek více než 8 m
- integrovaná zpětná klapka zabraňuje vyprázdnění při vypnutí
- vhodné v domácnosti i v průmyslu
- jednoduchá motnáž a demontáž
- možnost instalace ve vertikální i v horizontální poloze
- v horizontální poloze musí být čerpadlo zcela ponořeny do vody 0,5 m pod hladinu
- ve vertikální poloze musí být čerpdlo zcela ponořeny pod hladinu
Technické parametry :
- maximální průtok : 3,4 m3 / hod - 60 l / min
- výtlak : 66 m
- výkon : 1,15 kW
- napájecí napětí : 230 V
- krytí : IP68
- třída izolace : F
- připojení : G 1 1/4 "
- délka kabelu : 15 m
- maximální teplota čerpané kvapliny : 40C
- hodnota pH čerpané kapaliny : 6 - 9
- maximální ponor pod hladinu : 150 m
- minimální průměr vrtu : 3 "- 75 mm
- průměr čerpadla : 74 mm
- délka čerpadla : 768 mm
- hmotnost : 5,4 kg
- material : nerez, ušlechtilá ocel, polyamid
| Q max maximálny prietok | 60 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 66 m |
| P max Maximálny príkon | 1,15 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | 15 m |
| Výška | 768 mm |
| Hmotnost | 7,92 kg |
| Průměr čerpadla | 74 mm |
| Výtlak | 1 1/4 |
| EAN | 5700396929910 |
| Max. proud motoru | 5,2 A |
| Objednávacie číslo | 96524431 |
| Menovitý prietok | 2 m3/h |
| Menovitý výtlak | 54 m |
