Ponorné nerezové čerpadlo 3" BSP 3-32
Ponorné nerezové čerpadlo PumpS 3" BSP 3-32
3" ponorná čerpadla typu BSP jsou komplet vyrobena z nerezavějící oceli a vyznačují se vysokou odolností a spolehlivostí. S průměrem 75 mm tato čerpadla jsou vhodná do vrtu a studny o průměru od 110 mm. Vzhledem k maximální výtlačné výšce 105 m je nutné provozovat 3" BSP 3-32 s tlakovou nádobou a tlakovým spínačem. Nerezová ponorná čerpadla 3" BSP jsou vhodná pro zásobování domácnosti pitnou a užitkovou vodou, zavlažování nebo v průmyslových aplikacích,
Výhody čerpadla
- vyrobeno komplet z nerezavějící oceli
- průměr čerpadla pouze 75 mm
- oběžná kola z nerezavějící oceli
- výborný poměr cena/výkon
Použití:
- zavlažování
- jako domácí vodárna v rodinném domě
- zásobování pitnou a užitkovou vodou
Křivka čerpadla
Parametre 3"BSP
| Q max maximálny prietok | 65 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 105 m |
| P max Maximálny príkon | 1,1 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | 20 m |
| Hmotnost | 18 kg |
| Délka | 1630 mm |
| Průměr čerpadla | 75 mm |
| Max. ponor motoru | 100 m |
| Max. proud motoru | 4 A |
| Objednávacie číslo | 1003029 |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Ponorné nerezové čerpadlo 3" BSP 3-32
Q max: 65 l/min Napětí: 3x230 V H max: 105 m P max: 1,1 kW Délka kabelu: 20 m Hmotnost: 18 kg Délka: 1630 mm Průměr čerpadla: 75 mm Výtlak: 5/4 Max. ponor motoru: 100 m Max. proud motoru: 6,5 A Objednávacie číslo: 1003028 |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 3" BSP 3-32
Q max: 65 l/min Napětí: 230 V H max: 105 m P max: 1,1 kW Délka kabelu: 20 m Hmotnost: 18 kg Délka: 1630 mm Průměr čerpadla: 75 mm Výtlak: 5/4 Max. ponor motoru: 100 m Max. proud motoru: 9,7 A Objednávacie číslo: 1003024 |
|
Ponorné nerezové čerpadlo 3" BSP 3-24
Q max: 65 l/min Napětí: 400 V H max: 85 m P max: 1,1 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: 20 m Hmotnost: 16 kg Délka: 1290 mm Průměr čerpadla: 75 mm Max. ponor motoru: 100 m Max. proud motoru: 4 A Objednávacie číslo: 1003027 |

