Ponorný Set 3" ST 28 - 50l Nádoba - Tlakový spínač s ochranou behu na sucho
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem 3" ST28/100l
Domácí vodárna s ponorným čerpadlem PumpS 3" ST28 s tlakovou nádobou typu 100 a tlakovým spínačem s ochranou běhu na sucho PumpS Spin je s průměrem čerpadla 75 mm vhodná do studní o průměru od 110 mm a více. Maximální ponor motoru 75m a maximální výtlačná výška m umožňují použít tuto vodárnu ve vrtech s hloubkou do 80m.
Ponorné čerpadlo PumpS 3" ST28 je vybaveno s plovoucími oběžnými koly se zvýšenou odolností vůči písku, které umožňují použití čerpadla i v čerstvých vrtech. Spolu s tlakovou nádobou s užitečným objemem vody 90 las tlakovým spínačem s ochranou běhu na sucho PumpS Spin, je domácí vodárna s ponorným čerpadlem PumpS 3" ST28 ta perfektní volba pro vaši domácnost.
Ochrana běhu na sucho PumpS Spin chrání čerpadlo před chodem na sucho as tím prodlužuje životnost čerpadla.
V ceně máte už i kabel napojený na čerpadle v délce 30 m, pokud byste potřebovali více neváhejte nás kontaktovat.
Vhodné příslušenství které doporučujeme dokoupit jsou:
- Závěsné zařízení podle potřeby
- Zpětná klapka (první klapka se montuje 2 m nad čerpadlem, další každé 20 m)
- Plastové fitinky podle potřeby
Vlastnosti a výhody
- tepelná ochrana motoru zabudovaná v čerpadle
- rozběhový kondenzátor zabudovaný v čerpadle
- plovoucí oběžná kola se zvýšenou odolností vůči písku
- čerpadlo je schopno přečerpávat vodu s obsahem písku až 5%
Křivka
Montáž

| Q max maximálny prietok | 100 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 108 m |
| P max Maximálny príkon | 1,5 kW |
| Délka kabelu | dle požadavku |
| Délka | 1727 mm |
| Průměr čerpadla | 75 mm |
| Typ nádoby | 100 |
| Max. ponor motoru | 75 m |
| Závit | 5/4'' vnút. |
| Užitečný objem nádoby | 90 l |

