Prečerpávacia stanica Laura B pre tlakovú kanalizáciu - bez šachty
230 l/min
25 m
1,8 kW
Prečerpávacia stanica Laura B pre tlakovú kanalizáciu - bez šachty
Výrobce:
Bakalar PumpS
Skladom
24 980 Kč (s DPH)
Skladom
Příslušenství
Popis
Parametre
Prečerpávacia stanica Laura BK-M pre gravitačnú kanalizáciu - bez nádrže
Tato súprava umožňuje zapojenia domácnosti na verejnú kanalizáciu kde uz je vybudovaná šachta na pozemku, ako je napríklad stará žumpa,
Silné kalové čerpadlo s rezacím zariadením Kraken 1800 je schopne prečerpávať odpadovú vodu do výšky až 25m a s prietokom až 230 l/min čo umožňuje zapojenie súpravy na obecnú kanalizáciu, ale aj zapojenie do väčšej existujúcej žumpy.
Čerpadlo je vybavené plavákovým spínačom a ako motorová ochrana slúži motorový spúšťač.
Ochrane funkcie
- motorová ochrana
- ochrana behu na sucho
Funkcie
- nerezové rezacie zariadenie
- odolné čerpadlo s nerezovým obalom motora
- ovládanie plavákovým spínačom
Set obsahuje
- Kalové čerpadlo s rezacím zariadením Kraken 1800 - 230V
- Motorový spúšťač Schneider Electric
- Výtlačné potrubie PP-R DN40 dĺžka 2m
- Poistný ventil
- Spätná klapka s guľou
- Uzatvárací ventil
- Plavákový spínač so závažím 10m
| Q max maximálny prietok | 230 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 25 m |
| P max Maximálny príkon | 1,8 kW |
| DN výtlak - průměr | DN 40 |
| Délka kabelu | 10 m |
| Plavakový spínač | Y |
| Max. proud motoru | 11 A |
