Prečerpávacia stanica Laura "L/D" s dvomi čerpadlami
Laura LD se dvěma čerpadly
Kompletní čerpací stanice LAURA L / D, je určena pro přečerpávání odpadních vod, za pomoci ponorného kalového čerpadla s řezacím zařízením. V okamžiku, kdy hladina vody dosáhne hodnoty zapnutí, čerpadlo začne čerpat až po vyčerpání po nastavenou vypínací hodnotu hladiny. Digitální ovládací jednotka L932-S zajišťuje komplexní ochranu čerpadla, a digitální zobrazuje parametry a informace o činnosti čerpadla av případě poruchy informuje spotřebitele o příčině poruchy. LAURA L / D se dvěma čerpadly s automatickým střídáním se 100% zálohou v případě poškození jednoho z čerpadel.
použití
- v tlakových odpadních systémech
- odvod odpadních vod z rodinných domů, rekreačních zařízení a hotelů
Ochrany a funkce
- filtr vláknitých nečistot a nerezové potrubí s aut. spojkou!
- motorová ochrana
- ochrana vůči vysokému a nízkému napětí
- akustická signalizace při přetečení a při poruše
- ochrana proti výpadku fází
- ochrana při nesprávném sledu fází
- anticýklačna ochrana
- ochrana proti zakorodovaniu v důsledku dlouhodobé nečinnosti
- možnost nastavení aut. nebo manuální chodu
- digitální nastavení vypínací a zapínací hladiny a hladiny přetečení
- LCD displej zobrazuje 5 posledních poruch a info o chodu čerpadla
- zobrazení celkové doby chodu čerpadla
- beznapěťový kontakt pro signalizaci poruchy
- aut. kalibrace parametrů při prvním spuštění
- elektronicky snímač hladiny nahrazuje neustále poruchové plovákové spínače u konkurenčních zařízení
- při zakoupení wifi modulu, s možností dálkové komunikace a kontroly s přečerpávací stanice
- bezúdržbový provoz
- IP 54
- Modbus RS485
Kalová čerpadla Noria Luca
Ponorné kalové čerpadlo Luca 100-16-N3 je vhodné pro čerpání znečištěných odpadních vod, splašků a hustých kalů s obsahem dlouhovláknitých a pevných částic neabrazivního charakteru. Čerpadlo je vybavene řezacím zařízením a je určeno pro odčerpávání odpadních vod do gravitačních a tlakových kanalizací.
křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 1,5 l/s |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 100 m |
| P max Maximálny príkon | 2,2 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Výška | 2600 mm |
| Hmotnost | 140 kg |
| Proud | 6,8 A |
| Průměr stanici | 880 mm |
| Počet čerpadiel | 2 (s dvomi čerpadlami) |
