Prečerpávacia stanica LAURA MB
800 l/min
19 m
1.8 kW
Prečerpávacia stanica LAURA MB
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1016001
Na objednávku
65 090 Kč (s DPH)
Na objednávku
Popis
Parametre
Přečerpávací stanice LAURA MB
Kompletní čerpací stanice LAURA MB, je určena pro přečerpávání odpadních, dešťových a spodních vod do gravitační kanalizace za pomoci kalového čerpadla. V okamžiku, kdy hladina vody dosáhne hodnoty zapnutí, čerpadlo začne čerpat až po nastavenou vypínací hodnotu hladiny. Digitální ovládací jednotka M931, zajišťuje komplexní ochranu čerpadla, a digitální zobrazuje aktuální parametry a informace o činnosti čerpadla av případě poruchy informuje spotřebitele o příčině poruchy.
POUŽITÍ:
- V tlakových odpadních systémech
- Odvod odpadních vod z rodinných domů, rekreačních zařízení a hotelů
OCHRANY A FUNKCE:
- FILTER vláknitá nečistot a NEREZOVÉ POTRUBÍ S AUT.SPOJKOU !!!!
- motorová ochrana
- ochrana vůči vysokému a nízkému napětí
- ochrana proti běhu na sucho
- akustická signalizace při poruše
- ochrana proti výpadku fází
- možnost nastavení aut.alebo manuálního chodu
- LCD displej zobrazuje 5 posledních poruch a info o chodu čerpadla
- zobrazení celkové doby chodu čerpadla
| Q max maximálny prietok | 800 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 19 m |
| P max Maximálny príkon | 1.8 kW |
| Výška | 2.2-2,6 m |
| Hmotnost | 98 kg |
| Průměr čerpadla | 1000 mm |
| Proud | 5.4 A |
| Výtlak | 2 |
| Počet čerpadiel | 1 (s jedným čerpadlom) |
