Scala1 5-55A / 230V
Scala1 5-55
Kompaktní samonasávací domácí vodárna SCALA1 s integrovanou řídící jednotkou pro automatický provoz, tlakovou nádobou a zabudovanou zpětnou klapkou. Čerpadlo je dodáváno s 1,5 m kabelem ukončeným zástrčkou 230V.
Klíčové vlastnosti:
- automatický provoz
- ochrana proti chodu nasucho
- jednoduchá montáž a obsluha
| Q max maximálny prietok | 115 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 55 m |
| P max Maximálny príkon | 1,2 kW |
| DN výtlak - průměr | 1 '' |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 45 °C |
| Zapínací tlak | 2,8 bar |
| EAN | 5713830592410 |
| Max. proud motoru | 5,38 A |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Scala1 3-45
Q max: 86 l/min Napětí: 230 V H max: 42 m P max: 0,9 kW DN výtlak - průměr: 1 '' Délka kabelu: 1,5 m Max. teplota čerpané kapaliny: 45 °C Zapínací tlak: 2,2 bar EAN: 5713830591598 Max. proud motoru: 4,1 A |
