Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 0519 / 400V
Příslušenství
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 0519 / 400V
Ponorné čerpadla multištádioveho typu s pohyblivými oběžnými koly a radiálním průtokem. Jsou doporučovány pro studny od 4 "a více. Vyrobeno pro čerpání čisté a průhledné vody se zvýšeným obsahem písku do 150 g / m3 a přizpůsobené pro použití v oblasti zemědělství na zavlažování v domácí a průmyslové oblasti. S průtokem od 0 do 24 m3 / hod a výtlak od 7 do 300 m, max. průměr čerpadla 98 mm.
Materiál čerpadla:
- vnější obal z oceli INOX AISI 304
- těleso čerpadla z oceli INOX AISI 304
- krytý kabel
- sací těleso
- oběžná kola z norylu
- difuzory z poly-karbonátu
- zpětný ventil zabudovaný v čerpadle
- motorová příruba připravená podle norem NEMA
Motor:
- asynchronní motor FB pro 24 hod. provoz, chlazený vodou
- izolace ve třídě F
- ochrana IP68
- napojení 400V
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 25 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 126 m |
| P max Maximálny príkon | 0,55 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | dle požadavku |
| Výška | 828 mm |
| Hmotnost | 12,7 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Max. ponor motoru | 70 m |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 0519 / 230V
Q max: 25 l/min Napětí: 230 V H max: 126 m P max: 0,55 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: 3 dle požadavku Výška: 848 mm Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Max. ponor motoru: 70 m |

