SM 1020 / 230V
Ponorné čerpadlo SM 1020 / 230V
Ponorné čerpadla multištádioveho typu s pohyblivými oběžnými koly a radiálním průtokem. Jsou doporučovány pro studny od 4 "a více. Vyrobeno pro čerpání čisté a průhledné vody se zvýšeným obsahem písku do 150 g / m3 a přizpůsobené pro použití v oblasti zemědělství na zavlažování v domácí a průmyslové oblasti. S průtokem od 0 do 24 m3 / hod a výtlak od 7 do 300 m, max. průměr čerpadla 98 mm.
Material čerpadla:
- vnější obal z oceli INOX AISI 304
- těleso čerpadla z oceli INOX AISI 304
- krytý kabel
- sací těleso
- oběžná kola z norylu
- difuzory z poly-karbonátu
- zpětný ventil zabudovaný v čerpadle
- motorová příruba připravená podle norem NEMA
motor:
- asynchronní motor FB pro 24 hod. provoz, chlazený vodou
- izolace ve třídě F
- ochrana IP68
- napojení 230V
křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 50 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 139 m |
| P max Maximálny príkon | 1,10 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | nach Bedarf |
| Výška | 926 mm |
| Hmotnost | 15,00 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Proud | 8.3 A |
| Max. ponor motoru | 70 m |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1007 / 3x230V (F.B submersible motor)
Q max: 50 l/min Napětí: 3x230 V H max: 139 m P max: 1.10 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 926 mm Hmotnost: 15.00 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 5.9 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 1020 / 400V
Q max: 50 l/min Napětí: 400 V H max: 139 m P max: 1,10 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 896 m Hmotnost: 15,00 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 3,4 A Max. ponor motoru: 70 m |
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1005 / 230V
Q max: 50 l/min Napětí: 230 V H max: 34 m P max: 0,37 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: nach Bedarf Max. teplota čerpané kapaliny: 35 °C Průměr čerpadla: 98 mm Max. ponor motoru: 100 m Max. proud motoru: 3,7 A Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 1014 / 230V
Q max: 50 l/min Napětí: 230 V H max: 92 m P max: 0,75 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 791 mm Hmotnost: 13,30 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 5.9 A Max. ponor motoru: 70 m |
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1010 / 230V
Q max: 50 l/min Napětí: 230 V H max: 69 m P max: 0.55 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 691 mm Hmotnost: 11.30 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 4.6 A Max. ponor motoru: 70 m |
|
Ponorné čerpadlo PumpS SM 1007 / 230V
Q max: 50 l/min Napětí: 230 V H max: 46 m P max: 0.37 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 618 mm Hmotnost: 10.00 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 3.5 A Max. ponor motoru: 70 m |

