SM 1818 / 230V
Ponorné čerpadlo SM 1818 / 230V
Ponorné čerpadla multištádioveho typu s pohyblivými oběžnými koly a radiálním průtokem. Jsou doporučovány pro studny od 4 "a více. Vyrobeno pro čerpání čisté a průhledné vody se zvýšeným obsahem písku do 150 g / m3 a přizpůsobené pro použití v oblasti zemědělství na zavlažování v domácí a průmyslové oblasti. S průtokem od 0 do 24 m3 / hod a výtlak od 7 do 300 m, max. průměr čerpadla 98 mm.
Material čerpadla:
- vnější obal z oceli INOX AISI 304
- těleso čerpadla z oceli INOX AISI 304
- krytý kabel
- sací těleso
- oběžná kola z norylu
- difuzory z poly-karbonátu
- zpětný ventil zabudovaný v čerpadle
- motorová příruba připravená podle norem NEMA
motor:
- asynchronní motor FB pro 24 hod. provoz, chlazený vodou
- izolace ve třídě F
- ochrana IP68
- napojení 230V
křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 100 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 120 m |
| P max Maximálny príkon | 1,5 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | nach Bedarf |
| Výška | 1005 mm |
| Hmotnost | 16,80 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Proud | 10.6 A |
| Max. ponor motoru | 70 m |
| Typ motora | F.B. submersible motors |
| Variant | Cena | Dostupnosť |
|---|
|
SM 1809 / 230V
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 59 m P max: 0,75 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: m Výška: 741 mm Hmotnost: 12,70 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 5.9 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 1807 / 230V
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 46 m P max: 0,55 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 668 mm Hmotnost: 11,00 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 4.6 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1805 / 230V
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 30 m P max: 0,37 kW DN výtlak - průměr: 5/4 mm Výška: 648 mm Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 1814 / 230V
Q max: 100 l/min Napětí: 230 V H max: 93 m P max: 1,10 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 879 mm Hmotnost: 14,20 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 8.3 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
SM 1818 / 400V
Q max: 100 l/min Napětí: 400 V H max: 120 m P max: 1,50 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: nach Bedarf Výška: 965 mm Hmotnost: 16,80 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 4,8 A Max. ponor motoru: 70 m Typ motora: F.B. submersible motors |
|
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 1007 / 3x230V (F.B submersible motor)
Q max: 100 l/min Napětí: 3x230 V H max: 120 m P max: 1.5 kW DN výtlak - průměr: 5/4 '' Délka kabelu: dle požadavku Výška: 1005 mm Hmotnost: 16.80 kg Max. teplota čerpané kapaliny: 30 °C Průměr čerpadla: 98 mm Proud: 8.1 A Max. ponor motoru: 70 m |

