SM 8008 / 400V
400 l/min
51 m
2.20 kW
SM 8008 / 400V
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1005066
Dostupné
Cena na vyžiadanie
Dostupné
Příslušenství
Popis
Parametre
Ponorné čerpadlo SM 8008 / 400V
Ponorné čerpadla multištádioveho typu s pohyblivými oběžnými koly a radiálním průtokem. Jsou doporučovány pro studny od 4 "a více. Vyrobeno pro čerpání čisté a průhledné vody se zvýšeným obsahem písku do 150 g / m3 a přizpůsobené pro použití v oblasti zemědělství na zavlažování v domácí a průmyslové oblasti. S průtokem od 0 do 24 m3 / hod a výtlak od 7 do 300 m, max. průměr čerpadla 98 mm.
Material čerpadla:
- vnější obal z oceli INOX AISI 304
- těleso čerpadla z oceli INOX AISI 304
- krytý kabel
- sací těleso
- oběžná kola z norylu
- difuzory z poly-karbonátu
- zpětný ventil zabudovaný v čerpadle
- motorová příruba připravená podle norem NEMA
motor:
- asynchronní motor FB pro 24 hod. provoz, chlazený vodou
- izolace ve třídě F
- ochrana IP68
- napojení 400V
křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 400 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 51 m |
| P max Maximálny príkon | 2.20 kW |
| DN výtlak - průměr | 2 '' |
| Délka kabelu | dle požadavku |
| Výška | 1213 mm |
| Hmotnost | 21.30 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Proud | 6.2 A |
| Max. ponor motoru | 70 m |
| Typ motora | F.B. submersible motors |

