SM 8020 / 400V
400 l/min
125 m
5.50 kW
SM 8020 / 400V
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1005070
Skladom
49 750 Kč (-20%)
39 800 Kč (s DPH)
Skladom
Příslušenství
Popis
Parametre
Ponorné čerpadlo 4" PumpS SM 8020 / 400V (ponorný motor F.B)
Přehled výrobků
Ponorná čerpadla typu PumpS SM jsou vyrobena z nerezové oceli pro dlouhodobý a spolehlivý provoz. Plovoucí oběžná kola z materiálu Noryl jsou schopna čerpat vodu se zvýšeným obsahem písku až do 150 g/m3.
Články, hřídelová spojka, hřídel, výtlačné těleso čerpadla, sací filtr a plášť čerpadla jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli AISI 304. Hydraulická příruba je v souladu s normou NEMA.
Tato čerpadla jsou určena pro náročné provozní podmínky v průmyslu, zemědělství a velkých domech.
Výše uvedené motory jsou od italského výrobce F.B. Ponorné motory zaručují bezúdržbový a dlouhodobý provoz čerpadla. Motory mají izolační třídu F a jsou chlazeny průtokem vody, přičemž jsou plněny nezávadným olejem.
Materiálové složení
- Plášť čerpadla: nerezová ocel AISI 304
- Skříň motoru: nerezová ocel AISI 304
- Tyč, sání a výtlak: AISI 304, nerezová ocel
- Oběžné kolo: AISI 304: Noryl
- Zpětný ventil integrovaný v čerpadle
- Spojka motoru podle normy NEMA
Vlastnosti motoru
- Asynchronní motor, chlazený vodou
- Izolace třídy F
- IP 68 - plně vodotěsný
- Napětí: 3x 400V
Křivka čerpadla
Technické parametry
| Typ čerpadla | Ponorné 4" čerpadlo SM 8020 |
|---|---|
| Napětí | 3x 400 V |
| Materiál oběhového kola | Noryl |
| Materiál tělesa čerpadla | Nerezová ocel AISI 304 |
| Maximální obsah písku ve vodě | 150 g/m³ |
| Třída izolace motoru | F |
| Stupeň ochrany motoru | IP 68 |
| Systém chlazení motoru | Vodou chlazený, plněný olejem (netoxický olej) |
| Standardní příruba a spojka | NEMA |
| Q max maximálny prietok | 400 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 125 m |
| P max Maximálny príkon | 5.50 kW |
| DN výtlak - průměr | 2 '' |
| Délka kabelu | nach Bedarf |
| Výška | 2276 mm |
| Hmotnost | 37.50 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 30 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| Proud | 12.4 A |
| Max. ponor motoru | 70 m |
