SMA 80 / 400V
90 l/min
80 m
1,8 kW
Popis
Parametre
Ponorné čerpadlo SMA 80/400 V
Ponorné čerpadlo SMA 80 pro studny s průměrem od 200 mm a více. SMA 80 je vícestupňové čerpadlo z nerezavějící oceli. Motor čerpadla je chlazen čerpanou kapalinou. Čerpadla série SMA jsou zkonstruovány tak aby nasávaly kapalinu ze spodní části čerpadla. Díky kompaktnímu designu a použitým materiálem je série SMA dokonalým čerpadlem pro použití v zemědělství, průmyslu a rodinných domech.
Čerpadla série SMA jsou určeny k čerpání čisté vody bez mechanického nebo abrazivního znečištění.
Material čerpadla:
- Vnější plášť čerpadla: nerezová ocel AISI304
- Vnější plášť motoru: nerezová ocel AISI304
- Hřídel: nerezová ocel AISI420B
- Oběžná kola: nerezová ocel AISI304
křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 90 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 80 m |
| P max Maximálny príkon | 1,8 kW |
| Délka kabelu | 20 m |
| Hmotnost | 16 kg |
| Průměr čerpadla | 128 mm |
| Max. ponor motoru | 20 m |

