Ponorné nerezové čerpadlo SMB 5
65 l/min
55 m
0,8 kW
Ponorné nerezové čerpadlo SMB 5
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1003006
Skladom
13 700 Kč (s DPH)
Skladom
Popis
Parametre
Ponorné čerpadlo SMB 5
SMB 5 je vícestupňové ponorné čerpadlo vyrobeno s nerezavějící oceli pro studny s průměrem od 200 mm a více. Motor je chlazený s čerpanou kapalinou. Čerpadlo je navržen tak, aby nasával kapalinu ze spodní části čerpadla. Díky kompaktnímu designu a použitým materiálem je série SM perfektním čerpadlem pro použití v zemědělství, průmysl a rodinných domech. Jednofázové verze série SM mají zabudovanou tepelnou ochranu a kondenzátor. Délka kabelu je 20 m, prodloužení je možne podle individuálních potřeb.
Čerpadla série SMB jsou určeny k čerpání čisté vody bez mechanického nebo abrazivního znečištění.
Materiál čerpadla:
- Vnější plášť čerpadla: nerezová ocel AISI304
- Vnější plášť motoru: nerezová ocel AISI304
- Hřídel: nerezová ocel AISI420B
- Oběžná kola: nerezová ocel AISI304
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 65 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 55 m |
| P max Maximálny príkon | 0,8 kW |
| DN výtlak - průměr | 1 '' |
| Délka kabelu | 20 m |
| Hmotnost | 11 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Průměr čerpadla | 117 mm |
| Max. ponor motoru | 20 m |

