Ponorné nerezové čerpadlo PumpS SMB 7 / 230 V
65 l/min
80 m
1,2 kW
Ponorné nerezové čerpadlo PumpS SMB 7 / 230 V
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1003007
Skladom
15 500 Kč (s DPH)
Skladom
Popis
Parametre
Ponorné nerezové čerpadlo PumpS SMB 7 / 230 V
Ponorné čerpadlo SMB 7 pro studny s průměrem od 200 mm a více. SMB 7 je vícestupňové čerpadlo z nerezavějící oceli. Motor čerpadla je chlazen čerpanou kapalinou. Čerpadla série SMB jsou zkonstruovány tak aby nasávaly kapalinu ze spodní části čerpadla. Díky kompaktnímu designu a použitým materiálem je série SMB dokonalým čerpadlem pro použití v zemědělství, průmyslu a rodinných domech.
Čerpadla série SMB jsou určeny k čerpání čisté vody bez mechanického nebo abrazivního znečištění.
Materiál čerpadla:
- Vnější plášť čerpadla: nerezová ocel AISI304
- Vnější plášť motoru: nerezová ocel AISI304
- Hřídel: nerezová ocel AISI420B
- Oběžná kola: nerezová ocel AISI304
Křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 65 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 80 m |
| P max Maximálny príkon | 1,2 kW |
| DN výtlak - průměr | 1 '' |
| Délka kabelu | 20 m |
| Hmotnost | 10 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Průměr čerpadla | 117 mm |
| Max. ponor motoru | 20 m |

