Ponorné nerezové čerpadlo PumpS SMB 7 / 400 V
65 l/min
80 m
1,2 kW
Ponorné nerezové čerpadlo PumpS SMB 7 / 400 V
Výrobce:
Bakalar PumpS
Objednávacie číslo:
1003009
Skladom
15 270 Kč (s DPH)
Skladom
Popis
Parametre
Čerpadlo do hlubokých vrtů SMB 7 / 400V
Přehled
Nerezové čerpadlo do studny SMB 7 od společnosti PumpS má průměr 117 mm a je vhodné pro studny o průměru nejméně 150 mm. Toto vícestupňové čerpadlo dosahuje maximálního výtlaku 80 m, takže je ideální pro použití ve studnách hlubokých až 20 m. Doporučuje se instalace jako domácí vodárna v kombinaci s tlakovým spínačem a membránovou nádrží. Čerpadlo je speciálně navrženo pro čerpání čisté vody a pitné vody bez mechanických nečistot.
Vlastnosti a funkce
- Spouštěcí kondenzátor zabudovaný v čerpadle
- Integrovaná tepelná ochrana motoru
- Robustní a vysoce kvalitní konstrukce z nerezové oceli
- 20 m kabel v ceně
- Odolné čerpadlo s vysokou spolehlivostí
Materiály čerpadla
- Těleso čerpadla: nerezová ocel AISI304
- Oběžné kolo: nerezová ocel AISI304
- Výtlačná tryska: Nerezová ocel AISI304
Technické údaje
| Průměr čerpadla | 117 mm |
|---|---|
| Min. průměr studny | 150 mm |
| Max. Výtlačný výkon | 80 m |
| Max. Hloubka vrtu | 20 m |
| Napájení | 400 V |
| Délka kabelu | 20 m |
Výkonová křivka
| Q max maximálny prietok | 65 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 80 m |
| P max Maximálny príkon | 1,2 kW |
| DN výtlak - průměr | 1 '' |
| Délka kabelu | 20 m |
| Hmotnost | 15 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Průměr čerpadla | 117 mm |
| Max. ponor motoru | 20 m |
