SP 2A-13
45 l/min
78 m
0,55 kW
SP 2A-13
Výrobce:
Grundfos
EAN:
5712605900702
Na objednávku
25 730 Kč (s DPH)
Na objednávku
EAN:
5712605900702
Popis
Parametre
Grundfos SP 2A-13
Ponorné čerpadlo vhodné k čerpání čisté vody z vrtů o průměru od 105 mm. Může být instalován vertikálně nebo horizontálně. Všechny ocelové komponenty jsou vyrobeny z nerezavějící oceli EN 1.4301 (AISI 304), která zaručuje vysokou odolnost proti korozi. Toto čerpadlo má povolení na pitnou vodu. Čerpadlo je vybaveno motorem MS402 s výkonem 0,55 kW s pískovým štítem, těsněním na rty a vodou mazanými ložisky. MS402 je ponorný motor, který nabízí dobrou mechanickou stabilitu a vysokou účinnost. Vhodný pro teploty do 40 ° C. Motor není vybaven snímačem teploty.
použití
- Zásobování vodáren vodou z vrtů
- Zavlažování v zahradnictvích a zemědělství
- Čerpání spodních vod z vrtů
- zvyšování tlaku
- Průmyslová využití
křivka čerpadla
| Q max maximálny prietok | 45 l/min |
| Napětí | 400 V |
| H max Výtlačna výška | 78 m |
| P max Maximálny príkon | 0,55 kW |
| DN výtlak - průměr | 5/4 '' |
| Délka kabelu | 30 m |
| Hmotnost | 18 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 40 °C |
| Průměr čerpadla | 98 mm |
| EAN | 5712605900702 |

