Bazénové čerpadlo IBO SWIM 035
255 l/min
10 m
0,55 kW
Popis
Parametre
Bazénové čerpadlo SWIM 035
Bazénová čerpadla řady SWIM jsou stavěna na filtraci a cirkulaci vody s obsahem chlóru nebo mořské vody. Čerpadlo je vybaveno s předfiltrem na hrubé nečistoty, jaké jsou například listy se stromy atd. Možnosti připojení jsou 48,5 mm nebo 50 mm.
Motor čerpadla
Jednofázový motor 230 V
Stupeň ochrany IP55
Izolace třída F
Materiálové zloženie
Těleso čerpadla: ABS
Filtr: ABS
Křivka čerpadla
Rozměry čerpadla
| Q max maximálny prietok | 255 l/min |
| Napětí | 230 V |
| H max Výtlačna výška | 10 m |
| P max Maximálny príkon | 0,55 kW |
| Hmotnost | 10 kg |
| Max. teplota čerpané kapaliny | 50 °C |
| Max. proud motoru | 2,7 A |
| Max. teplota okolí | 50 °C |
